Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha ezek után a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha ezek után a lány ír a srácra?

Figyelt kérdés

Egyik este egy buliban összeismerkedtem egy sráccal aki egyébként rettentő szimpatikus volt, még is amikor később arra került a sor, hogy le akart kapni én leállítottam. Nem vagyok annak a híve, hogy részegen boldog boldogtalannak keverjek. Utána elsodort a tömeg és egész este nem láttam. Neki viszont ez úgy jött le, hogy nekem nem jön be. Szerintetek mennyire “gáz” ha ráírok ezek után? Jó, tudom, idióta kérdés és a mai világban nincs ilyen, hogy gáz ha egy lány kezdeményez. Bár én ebből a szempontból kissé konzervatív vagyok. :D Nem igen voltam még olyan helyzetben, hogy nekem kellett volna kezdeményezni.

20/L



#szórakozás #ismerkedés #megbánás #ha a lány kezdeményez
2019. jan. 2. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor gáz, ha te annak gondolod. Szóval ez esetben igen, mivel különben nem tetted volna ki a kérdést...
2019. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után ne várd, hogy ő írjon rád, szóval ha te nem fogsz ráírni akkor semmi sem lesz belőle...

Döntsd el te, egyébként mondhatnád neki, hogy szó sem volt arról hogy "ronda" és ezért utasítottad el, hanem, mert nem vagy híve ennek, és szívesen megismernéd nem csak baráti szinten!

2019. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!! Van benne valami

Azt nem is vártam, hogy rám írna ezek után. Csak hogy hogy reagálna rá ezek után. Bár ezt is butaság megkérdezni mert senki sem ismeri.. Csak erdekel ki hogyan reagalna ra vagy hogyan cselekedne

2019. jan. 2. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ráírhatsz, nem vesztesz vele semmit sem
2019. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Irj rá! Veszteni valód nincs...
2019. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!