Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külső adottságaim miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső adottságaim miatt nem tudok a lányokkal ismerkedni de beszélgetni sem velük. Jelenleg úgy érzem, hogy elfogadtam és beletörődtem de később ezt meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
Aki volt ilyen helyzetben annak hogyan sikerült ezt elfogadni? Azt, hogy lányokkal semmilyen kapcsolatot sem alakított ki és ahogyan csak tudta kerülte őket. Nem bánta meg később? Ennyire elvesztegetném a fiatalságomat? 20/F

2019. ápr. 22. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Tegnap egy lány tette fel szinte ugyanígy fogalmazva ezt a kérdést. Csemegézz a válaszokból.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy külső adottságaid miatt?

Köver vagy, görbe a hatad, féllábú vagy, fél szemű vagy..stb?

2019. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm, hogy elküldted :)


Egy kicsit van gerincferdülésem de nem igazán feltűnő. Sajnos mivel a teljes jobb kezem egy orvosi hiba miatt el van görbülve így a jobb vállam egy kicsit előrébb van.



Viszont semmi vonzó nincsen bennem a lányok számára.

2019. ápr. 22. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért írod ki ugyanazt a kérdést kétszer fiúra és lányra is?
2019. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A lányra vonatkozó kérdést nem én írtam ki.
2019. ápr. 22. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Akkor viszont nektek meg kell ismerkedni, ha ennyire egyformán gondolkodtok, hogy még a kérdést is szó szerint írjátok ki.
2019. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok a nőkkel ismerkedni.
2019. ápr. 22. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan srácot, akinek fél oldala béna.Tehát kissé sántitva jár és az egyik oldalok a keze nem mozog rendesen.Azt nem mondom, hogy szép, de tény, hogy ezt a kis hibáját leszámitva egész vonzo ember.Csinosan, normálisan öltözik, nem savanyodott be az állapota miatt, állandoan mosolyog és valami rendkívül jószívű, vidám, kedves ember.Szerintem az a pozitivitás, joság szépiti meg és az önbizalom.Nos, kissrác korátol csüngtek rajta a nők! Odavoltak érte a lányok és méghozzá szép lányok.Nem pénze miatt, mert nem volt gazdag sem.

Szoval ne törödj bele.Nálad sokkal nagyobb testi hibákkal is találnak csinos.rendes párt az emberek.

2019. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valamiért engem a lányok mindig levegőnek néztek. Hozzám sem szóltak.
2019. ápr. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!