Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kezdeményeznek nálam akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kezdeményeznek nálam akkor nem vagyok ronda?

Figyelt kérdés

Minden évben akad néhány lány, akik kezdeményeznek nálam, viszont kapcsolatot nem tudok elképzelni velük, csak úgy szex meg nem érdekel.

Ezek tudatában merhetek akkor kezdeményezni a nekem tetsző lányoknál? Rájuk eddig mindig úgy néztem, hogy semmi esélyem, inkább nem is mutatom, hogy létezem.



2019. ápr. 15. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha kapcsolatot akarsz, akkor jó lenne tenni is érte. A lányok nem szereti a gyáva nyuszikat. Légy tökös férfi, ne egy töketlen kisfiú.
2019. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gyépésmérnök ***** válasza:
37%

Ha józanul is érdeklődnek irántad, akkor biztosan nem vagy ronda.

Rossz a hozzáállásod, egyszerűen bluepilles. Ami gyerekként még nem akkora baj, mert a feminista társadalom erre nevel mindenkit. De férfiként ez kibszott kevés lesz.

2019. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tennék én, csak mindig megfutamodok vagy valamit eltántorító jelnek veszek.

Az mit jelent, hogy simán bluepilles?

2019. ápr. 15. 09:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Élőben vagy neten kezdeményeznek? Nem mindegy, mert neten bátrabb az ember, ráadásul egy-egy fotó nagyon mást mutathat, mint ami a valóság. Van, aki képeken jobban fest, mint élőben. Ha személyesen kezdeményeznek, az már valami. Nyilván, ha ezt többször tapasztaltad, akkor több lány ideáljának halmazába esel, ami szerencse rád nézve. Én nem tudom, milyen érzés, ha egy nő kezdeményez nálam. Mindig nekem kellett, ebből lett csak kapcsolat. 😏
2019. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kicsit ettől másabb azért. Élőben megismertek, megláttak valahol, (legtöbbször az egyetemen) aztán neten folytatták. Utána is ha találkoztam velük élőbe futólag akkor lesütötték a szemüket, láthatóan kissé zavarba voltak. Volt, hogy egy szakról 3-4 lánynak is bejöttem, de nem mindenki jutott el addig, hogy tényleges lépést is tegyen, de már ez is valami.
2019. ápr. 15. 09:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szerernél, akkor kéne kezdeményezni. Csak ne tántorítson el az első 10-20 visszautasítás, mert azért ez egy új terep neked. Valószínűleg nem leszel benne túl jó az elején. De aztán majd tapasztalazot és önbizalmat szerzel benne, és majd aikerülbaz első felemelőbb random emberrel történő cseverészés, ahol már szinte az elejétől el tudod engedni magad. Szóval légy türelmes magadhoz, és csináld végig, ha egymszer elkezded!
2019. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már az önfênyezést, meg a léleksimogatást.

Ha ilyen f@$za csávó lennél aki után mennek a csajok akkor nem itt rinyálnál. Az hogy néhány lány nem kap hányingert az egyetemen nem jelent semmit. De az a szöveg hogy "csak úgy szex meg nem érdekel." mindent elárul .

Normális huszonêves , akire csajok irogatnak meg stb nem mond ilyet.

2019. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nézd, ha nem hiszed akkor nem kell írj semmit :D

Nem szoktam magamat fényezni, különösen nem egy anonim oldalon. Egyébként nem tudom mi a különleges ebbe, amit leírtam. Te még nem tetszettél senkinek?

Épp ezért nem vonz a szex önmagába mert nem azzal történne, akivel szeretném.

Vagy neked mindegy kivel csak szexelhess?!

2019. ápr. 15. 11:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen nem vagy ronda de én úgy tapasztaltam higy magában kevés helyesnek lenni. Engem is helyesnek mondanak de életemben csak 3-szor kezdeményeztek nálam. A nők azokra buknak akiken látszik a stabilitás, viszonylagos kiegyensúlyozottság és pozitivitás és nyitott személységűek, szeretnek dumálni, viccelődni.

Magyarul ha valaki nagyon akar barátnőt és maga alatt van amiért 2 éve nincs azt ő kisugározza és a nők ezt detektálják. Ez persze nem azt jelenti hogy sose kezdeményezzünk, de érdemes úgy hozzáállni hogy szarni bele majd úgyis lesz barátnőm addig sem kell költenem rá. Aztán ha jön magas labda (lehetőség) azt lecsapni. Ha valamilyen módon szóba elegyedünk lánnyal stb.

2019. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nálam még soha életemben nem kezdeményezett egyetlen nő sem. (32/F)
2019. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!