Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, bennetek nincs megbáná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, bennetek nincs megbánás amikir beleelveztek egy lány szájába?

Figyelt kérdés
Szex közben olyan tudatallapotban vagyok, ami miatt bármilyen perverz dologra képes vagyok. Pl kívánom hogy beleelvezzek egy szájba. De az ejakuláció után azonnal magamhoz térek, és ilyenkor például megbanom (szégyellem?) hogy az ondómat belepumpaltam egy lány szájába. Ez főleg olyankor érint rosszul, ha látom a lány arcán az undort, vagy ha nem id undort, de valami legyünk-már-túl-rajta arckifejezést. Ff44
2019. nov. 21. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl szeretem ha oda élveznek! N
2019. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha undorodik tőle, akkor érthető, miért érzed magad rosszul... de nem értem, akkor miért hagyja...

Olyan lánynak kell beleélvezni a szájába, akinek ez nem gond, nem vált ki belőle undort.

2019. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell olyat csinálni, ami nem jó a másiknak, és akkor nincs mit megbánni.
2019. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 millió lánnyal vagyok. Nem készítek előtte melyinterjúkat, hogy vajon mennyire ízlik neki az ondóm. :D
2019. nov. 21. 16:34
 5/12 A kérdező kommentje:
#1 Imádlak :*
2019. nov. 21. 16:34
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
nálam eddig nem volt ilyen érzés, de mondjuk olyannal sem találkoztam aki lecidáott,majd a végterméktől undorodva nyelt vagy köpött.
2019. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

-1. Nem dugok módosult tudatállapotban.

-2. Veled ellentétben nem sajnálom azt a fél percet megkérdezni, hogy szereti-e.

2019. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7 Sajnálatos hogy nem vagy módosult tudatallapotban. Szexszelni lényegében pont ezért szeret az ember fia. Próbálj meg erre törekedni. Ha ugyanúgy szexszelsz, mintha parizert kernél a Tescoban akkor vmirol lemaradsz.


És egy úriember nem kérdezi meg egy holgytol, vajon beleelvezhet e a szájába.

2019. nov. 21. 17:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a recept, ne csináld olyannal akiről tudod, hogy nem kedveli és akkor nem lesz lelkifurid. Megkérdezed előtte/közben, hogy szájba mehet-e, ha azt mondja nem, vagy nem látsz rajta túl nagy kirobbanó lelkesedést akkor nem csinálod és kész.
2019. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez baromság. Pont, hogy kedves figyelmesség, ha megkérdezed, mehetsz-e a szájába a végén. Mondjuk, ha ennyire nem szereti a lány, jelezhetné magától is.

N

2019. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!