Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim miért hazudnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim miért hazudnak a nőknek ebben?

Figyelt kérdés

Sokan hazudják a csajnak hogy hűű milyen jól orálozik. Közben meg tök esetlenül, fantáziátlanul csinálják. Van amelyik porszívónak képzeli magát...


Aztán én vagyok szemükbe a bunkó, meg a kielégithetetlen igényű, ha megmondom h ne így, ez nem jó.


Elegem van már, h én vagyok a megmondó ember. Ráadásul aki több pasinak csinálta, az sem jobb, mint aki előttem 0-1 el volt.


Lányok, ti meg miért hiszitek el?

Pasik, ennyire igénytelenek és sunyik ne legyetek már.


Kort,nemet és tapasztalatot (darabszám is) szeretnék kérni. Pontozok, korrektek.



#felláció #egoizmus #nárcizmus táplálása
2019. okt. 1. 09:57
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

En ket sracnak csinaltam, mindketto parom volt

Az elso sosem mondta ha volt baja, mindig elment, de vele nem szerettem

A masodik pedif szolt ha problemaja volt es kb ugy eltem meg mintha elsonek csinaltam volna mert kb semmit sem ertettem hozza


En orultem annak hogy elmondta mit akar mert en sem tudok csodakat, nem tudom kitalalni mit erez, max amennyire a testbeszede arulkodik abbol

A visszajelzes segit a fejlodesben

2020. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!