Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim miért hazudnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim miért hazudnak a nőknek ebben?

Figyelt kérdés

Sokan hazudják a csajnak hogy hűű milyen jól orálozik. Közben meg tök esetlenül, fantáziátlanul csinálják. Van amelyik porszívónak képzeli magát...


Aztán én vagyok szemükbe a bunkó, meg a kielégithetetlen igényű, ha megmondom h ne így, ez nem jó.


Elegem van már, h én vagyok a megmondó ember. Ráadásul aki több pasinak csinálta, az sem jobb, mint aki előttem 0-1 el volt.


Lányok, ti meg miért hiszitek el?

Pasik, ennyire igénytelenek és sunyik ne legyetek már.


Kort,nemet és tapasztalatot (darabszám is) szeretnék kérni. Pontozok, korrektek.



#felláció #egoizmus #nárcizmus táplálása
2019. okt. 1. 09:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén? Én 2 lánnyal voltam eddig, mindkettő rosszul csinálta, az egyik egyéjszakás volt a másik barátnő. Barátnő mondta, hogy ha bármi van beszéljük meg, nyitott, hát én finoman nem tapló módon felhoztam neki, hogy ez így nem a legjobb, és mondtam hogy lenne nekem jobb, és ugyanúgy csinálta nagyjából mint előtte, amikor megint szóltam neki akkor pedig megsértődött rám, fogazott is, de szerinte nem, mert ő nem érezte, az egyéjszakásnál szintén ilyen probléma volt, csak ott nem szóltam, hisz úgy se lesz több, mindegy, bunkóságnak tartottam volna.

Ezek után nincs is akkora kedvem hozzá. (Kézzel se voltak sokkal jobb tapasztalataim)

2019. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Arra még nem gondoltál, hogy nem mindenkinek ugyanaz jó a szopásban? Teszem azt, ami neked unalmas és fantáziátlan, az másnak tökéletesen elég és élvezetes, és nem azért mondják a bénán szopó csajoknak, hogy jók, hogy Téged megszívassanak, hanem mert nekik tényleg jók?


Gondolkozz már mielőtt Te elvárasaidat a világ kollektív igényeivel azonosítod...

2019. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nincsenek túlzó elvárásaim. Egyáltalán nem... Sok a beképzelt béna csaj.
2019. okt. 1. 10:36
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Gyerünk, utáld csak meg a lányokat, mert nem oráloznak tökéletesen a te ízlésed szerint... :D
2019. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam, hogy a Te elvárásaid túlzók, hanem, hogy más igényei szerényebbek.
2019. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem az az igény h tökéletesen csinálják. De alap durva hibákat azért ne csináljanak már....
2019. okt. 1. 11:10
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem kell ilyet mondani a teste reakciójaból hogy remeg elakad a légzése és felkiált mikor durran elég bizonyíték arra hogy jól csinálom
2019. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert örülnek, hogy találtak valakit és inkább kedveskednek, hogy több szexet kapjanak. Komoly barátnőnél ebből lehet veszekedés, lazánál meg kiesik a talonból, ha valaki túl őszinte.

Rengeteg lány tényleg azt hiszi, hogy mérföldekkel jobban szop, mint ahogy valójában. Én is közölni szoktam, ha nem a legjobb, de nem akadtak ki még rá. Mondjuk, amikor elmondtam, hogy mit és hogy kéne csinálni, eléggé bénáztak, mert zavarba jöttek.

Azt meg nem értem, hogy valaki hogy tud ebből is veszekedést kihozni. Szó sincs nőgyűlöletről és ilyesmikről, szimplán tapasztalatról. Pont úgy, amikor a nők elmondják, hogy mennyi pasi gyorstüzelő vagy mennyire nyalnak rosszul.

2019. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Mik a durva hibák
2019. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Kor N 18 db
2019. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!