Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfitársaim, ti mit tapasztal...

Férfitársaim, ti mit tapasztaltok, a nőknek a különböző életszakaszaikban milyen elvárásokat támasztanak a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
14-18 között? 18-22 között? 22-30 között? 30-40 között? És a többi... Tetszőlegesen variálható életszakaszok, ahogyan ti látjátok. Milyen elvárásokat tapasztaltok a fiatalabb lányoknál? Milyeneket a huszonéveseknél? No és harminchoz közeledve? Harmincon túl? Miket tapasztaltatok eddig a nőktől? Több rosszat, mint jót? Esetleg fordítva? Volt-e esetleg annyira szélsőséges kritérium, amikor szemen röhögtétek a nőt? Vagy volt olyan is, hogy a hölgy minden mindegy alapon akart veletek összejönni, csak hogy legyen végre valakije? Mit gondoltok a nők életszakaszairól és annak törvényszerűségéről, hogy idővel változnak, vagy változhatnak az elvárások milyensége?
2014. nov. 11. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

14-20 | pénz, menőség, jóképűség

20-23 | Az előzőek, + pont, ha van lakás/autó, egzisztencia.

23 felettről az égvilágon semmi tapasztalatom, róluk nem szólok semmit :)

2014. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatok alapján mesélek, csak semmi nőgyülölet (részemről):


14-18: külső, jó öltözködés, haj, testalkat milyensége a kiemelkedő. Ekkor a legálmodózóbbak a lányok. Hajlamosak maguknak egy elérhetetlen embert kijelölni és mindenkit hozzá hasonlítani és aki kicsit is eltér, az labdába sem rúghat. A másik: mindenkit kipróbáltak lány ismerőseim ebben a korban, pont ezért, mert az álomképet dédelgetik és keresik az annak megfelelő embert. Inkább a végletek jellemzőek rájuk.


19-25: itt már sokkal fontosabb az anyagi egzisztencia nekik (tapasztalatok továbbra is). Még mindig fontos a küllem, formált test/ helyes arc (de minimum átlag), és gyakorta találkoztam olyan 19-25 éves lányokkal, akik még mint egy utó kapuzárási pánikként komoly kapcsolat előtt jó pár embert kipróbálnak még. Még mindig nem annyira a komoly megállapodás időszaka. Ez inkább 23 után tapasztalható személyem szerint.


26- kb. 38: elég jó nő vagyok-e kérdések időszaka? Ezek a nők már inkább megfogni próbálják a pasit jellemükkel, szexualitásukkal, hozzáállásukkal. Érettebbek, alkalmazkodóbbak, kedvesebbek, higgadtabbak. Persze van, aki nem. Ők már nőknek tekinthetők a javából.


39-től olyan 45-46 ig: kapuzárási pánik csúcsa. Ilyenkor őrülnek meg leginkább a nők és csaponganak ki, ha nincs minden vágyuk napi szinten számontartva és hajlamosak érzékenyebbek, sértődékenyebbek lenni. Kicsit visszatér a kislányos én, a komolytalanság, én megmutatom, hogy jó nő vagyok. Tisztelet a kivételnek.


kb 47-től: nyugalom időszaka, érett női kor, befelé fordulás, tisztánérzés, tisztánlátás időszaka. A jó feleségek korszaka.

2014. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
54%

20-25: Magasan van a léc. Már-már nevetségesen az. Vagy partyznak mint állat (ami érthető persze) vagy várják a szőke herceget fehér lovon.


Esetleg rengeteget csalódtak már, és senkiben nem bíznak.


Nem realisztikusak az igények, én azt vettem észre, de hát ez van.

2014. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Az első jól leírta a dolgokat,és mindig kb. ezek számítanak a nőknek,teljesen mindegy hány évesek,vagy milyen idősek.Jóképűség,izom,pénz,és a pénzből vehető dolgok is beleértendők ebbe...ennyi az egész.
2014. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

2-es vagyok. Kiegészítés:


Valóban 19-25 közt a kőkemény partyk időszaka, de ez jellemző 15-18 éves kor közt is. Sokan 25 körül égnek ki érzelmileg, amikor átment rajtuk 10-12 srác, de senkivel sem tudtak megállapodni és ekkor jön egy nagy törés, hogy minden pasi szemétláda. Ilyenkor szokott az lenni, hogy a könyvtárban ülő fazonnal megelégszenek majd férjnek "nosza gyere, jó leszel nekem", és közben kicsaponganak. Egy kutatás, mint számos kimutatta, hogy megannyi nő alfahímekkel ejteti teherbe magát, amelyik zabigyerekeket aztán a papucsférjek nevelnek fel. Ez azért van, mert a nő automatikusan a legerősebb férfit keresi tudat alatt, mint megtermékenyítés mind biztonságérzet miatt. Ezért van, hogy sok értelmesnek tűnő nő is agyilag zokni seftelős kigyúrt fazonnal van együtt. Vagy legalábbis dugatja magát velük.

2014. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

14-18| Változó

1. Verzió: Legyél olyan mint egy b***i (Értsd: Justin Bieber; Ne értsd: Olyan férfi aki más férfiakhoz vonzódik) 25%

2. Legyél tahó, és látványosan csak dugni akarj velük 25%

3. Idegesítő hülye barom legyél 25%

4. Azt mondja: Neki érzelmek, meg szellemi értékek kellenek. A föld magjáig zuhan róla a bugyi, ha ez első három kategória ideáljából meglátja valamelyiket. 25%

2014. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

14-18 között Justin Bieber szerű csávók kellenek nekik, esetleg deszkás, rossz tanuló lazagyerekek. Szóval csakis külsőségek, és kortársak közötti menő státusz.


18-22 között Izmos test, férfias arc, határozott fellépés, pezsgés, bulizás. Szóval minden, ami felszínes, és megállapodni még nem tudnak, szétbulizzák és kefélik magukat.


22-30 között ugyanúgy az izmok, a határozott fellépés, a bunkó stílus, Bratt Pitt szintű külső kell, csak kiegészül az anyagiassággal.


30-40 között már csoffad a testük, ráncosodik a pofájuk, és az összes alfahím pasijuk eldobta őket, akár egy koszos rongyot, ezért már mindegy, csak kelljenek még valakinek. Ilyenkor jönnek a képbe az addig sikertelen, de normális, szent férfiak.


Ezt akartad hallani? Erre ment ki a játék? :)

2014. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!