Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak/nőknek miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak/nőknek miért nem okoz akkora örömet az, ha a srác vele veszti el szüzességét?

Figyelt kérdés

Itt is olvastam már többször azt, hogy "béna" így jobban szeretik azt, aki tapasztaltabb, míg egy férfi lelkének, egójának (kinek mi) jót tesz az, ha a lány először neki adja oda magát.


Ez fordítva miért nincs így vagy csak kevésbé?!


Jobb az a nőknek, ha a csávó már csomó lánnyal volt és ő csak a sokadik a sorban?


2019. szept. 17. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Mert nincs fizikai szüzességetek .

Nincs semmi jele annak h tényleg szüzek voltatok .

2019. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ui. Persze tudatban jó h én vagyok az első de amúgy nem jelent semmit. Nem tartozik rám hány nővel vokt és nem is szoktam megkérdezni

Ha védekezve szexelt eddig akkor felőlem dughatott a félvilággal. De ha gumi nélkül tette akkor egy himribaanc.

2019. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát én lehet jobban jártam volna egy szűz pasival, lehet hűségesebb lett volna :D
2019. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Egy hazug feltetelezst allitasz be valosagnak, amire rakerdezel h miert van ugy, suggalva h te szuz vagy es varod h valami no rad ir priviben akinek izgatja a gondolatat a szuz fiucska es remeled h lefekszik veled vegre egy no. Vagy csak erre vered...
2019. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyomi szűz...
2019. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

A nők nem csak ebben különböznek, pl:


1.: a legtöbbnek nincs pö.cse.

2.: akkor fáznak, amikor te izzadsz és fordítva.

3.: annak ellenére, hogy állítólag nincs önbizalmuk, mégis elhiszik, hogy mivel náluk van a p1n.a, így azt csinálhatnak veled, amit akarnak.


Próbálj meg ne figyelni egy nőre. Az fog történni, hogy mindent elkövet, hogy egy pillanatra is magára vonja a figyelmedet.


...és annyira önzőek, hogy az már fáj!

2019. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknak/nőknek az okoz örömet, ha a partnere tetszik neki, vonzódik hozzá és figyelmes vele az ágyban - teljesen mindegy, hogy az szűz vagy sem.

Ha tetszel egy nőnek, elnyered úgymond a szívét akkor nem fogja érdekelni, hogy szűz vagy-e vagy sem.

2019. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

> A lányoknak/nőknek az okoz örömet, ha a partnere tetszik neki, vonzódik hozzá és figyelmes vele az ágyban - teljesen mindegy, hogy az szűz vagy sem.

> Ha tetszel egy nőnek, elnyered úgymond a szívét akkor nem fogja érdekelni, hogy szűz vagy-e vagy sem.

Most tekintsünk el attól, hogy nem válaszoltál a kérdésre. At állítod, hogy a nőknek csak a férfi megjelenése számít?

2019. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem azt akarom hogy a sokadik legyek neki, de azert legyen tapasztaltabb mint egy szuz.
2019. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok. Még érdekesebb feltételezések, hogy én mi/ki vagyok és miért írtam ki a kérdést, legalább megnevettettetek. :D Nyilván nem ismerem a világ összes nőjének álláspontját, de amint látjátok, itt is inkább az dominál, hogy legyen tapasztaltabb, csak fura neken az, hogy egy nőnek az a jobb, ha más csajjal/csajokkal is volt, nem csak vele?!

Lehet én vagyok a hülye, de én jobban becsülöm azt, aki nem fekszik össze fűvel-fával. Persze lehet az is, hogy valaki csak komoly kapcsolatban jut el odáig és úgy volt együtt más nőkkel előtte. Mások vagyunk. :)

2019. szept. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!