Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30 év feletti, és szüleikkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 év feletti, és szüleikkel élő férfiakkal csak prostituáltak létesítenek viszonyt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 23:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
49%

Szerinted erről az átlagember tehet? Az egyszerű ember, akinek össz-vissz annyi látszatjogot hagyott meg az államhatalom, hogy négyévente elmehet szavazni?

(gyakorlatilag pedig már ez is hót fölösleges, amikor úgy csalják el az eredményt, ahogy akarják)


Olyan országban élsz, ahol a többszörös visszaeső bankrablókból nemzeti hőst kreálnak, ahol 65 tonna arany elsikkasztásáért ejnyebejnyét se kap az illető, ellenben ha valaki lekapcsol egy drogos biciklitolvajt, egész Peruig üldözi a gazságszolgáltatás. Ahol GYODÁra meg stadionra van pénz, ha meg infarktust kapsz, ott döglesz meg a járdaszélen a csikkek és a köpetek között, mert a mentő nem fog kijönni érted. Ahol államilag szervezik a Ponzi-sémákat, a zsernyákok meg a fülük botját se mozdítják, inkább a vasúti átjárónál trafiznak, abból jön a zseton.


Ha nem egy embergyűlölő, szarráadóztató rablóbanda ülne az ország nyakán, ha a multik nem éhbérért robotoltatnának, ha az érdekérvényesítés nem annyiból állna, hogy a gyengébbek, kisebbek agyontaposása árán termeljünk profitot, akkor talán, NAGYON talán lehetségessé válna az, hogy az átlagember 25-30 éves korára saját tehermentes ingatlanban éljen. Addig viszont nem.


Welcome to Orbánisztán. Enjoy your stay.

2019. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az egész világ nem kezdvez az átlagembernek.


Pár évtizede minden más volt, főleg a régi rendszerben ahol "nagyobb létbiztonságot" adott a fizikai munka.


Jelenleg affelé tartunk, hogy minden automatizálható, és a kiemelkedéshez már nem elég egy érettségi vagy egyetem. Egyre komplexebb tudás kell a modern munkákhoz, amire a tömeg alkalmatlan, hiszen agyilag egy egysejtű szintjén van.


Ez nem csak Orbánék hibája, egyszerűen ilyen a világ. Miért alkalmazzon a cégem egy olyan embert aki monoton gyári munkán kívül semmihez nem ért és pillanatok alatt kiválthatom a munkáját egy géppel vagy szoftverrel?

Ezek az emberek ugyan úgy külföldön se tudnak boldogulni, mert lényegében biorobotként ez a maximum.


...és egyre inkább csak kiéleződik a helyzet, aminek a vége az lesz, hogy az "egyszerű" embereknek esélye sincs, vagy élethosszig kell tanulniuk.

Valószínűleg kiterjed a szociális háló, és a vége egy alapjövedelem lesz amiből az illető elvegetálhat.


Mondjuk 70 ezer Ft havonta, ebből el lehet vegetálgatni otthon, a szülőknél.


A talpraesett primitív rétegnél nem probléma a szaporodás. Orrba szájba megy a dugás, egy putriban lakik nagypapa, anyuka, apuka meg a 12 gyerek. Dolgozni nem fog senki, csak vegetálnak. Az átlag kisember meg eltűnik szép lassan mert nem talál magának párt úgy sem. A vadak kiszorítják úgyis szép lassan a pusztán élőket.


...

Nagyjából erre a forgatókönyvre kell felkészülni egy "átlag melósnak".

2019. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
53%
Nem! Csak ebben a naptári évben 5 csajjal voltam. Szépek, okosak és többnyire tőlem fiatalabbak voltak. Nem vagyok gazdag, és anyámmal élek. Még macskám sincs...
2019. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

A válaszolókon is nagyon látszik, hogy melyiknek rakta a segge alá anyuka és apuka a kéglit. Könnyű úgy durrogni, meg leszólni azt akinek önerőből kell összekaparni 22 milliót egy 35 négyzetméteres patkánylyukra.


Pár dolgot tisztázzunk már kedves kitartott gyermekeim:


-Nem terem minden bokorban 300-400 ezer forintos nettó állás. Ha majd elvégzitek az apuka és anyuka által szponzorált iskoláitokat és kikerültök a valódi életbe, akkor majd látjátok hogy meló hely van csak a fizó nem annyi mint amennyit megálmodtatok.

-Én például havonta nettó 360-at kerestem az elmúlt 6 évben, de egy 35 négyzetméteres barlang közelében sem vagyok. Apucika és anyucika pedig nem tud segíteni. Hitelt meg nem merek felvenni, mert ha ne adj az ég megszűnik a melóhelyem és csak 150 nettósat találok, akkor besz*pom.


Szóval mielőtt leszóljátok azokat a 30-asokat vagy 40-eseket, akik otthon kényszerülnek lakni, talán ismerkedjetek meg egy kicsit a valósággal. Mindennek oka van drága gyermekeim és ha mögé néztek a dolgoknak, akkor nem kapjátok a savat amivel a trollokat szokták locsolgatni, hogy szép nagyra nőjenek tőle.:D

2019. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

#34, Te is tudod, hogy nem erről van szó. Hanem az önálló élet elkezdéséről.


Ha 30 évesen nem jut valaki ide, akkor annak az a következménye, hogy életképtelen a nők szemében.


Nekem egyik ismerősöm sem lakik otthon már, 25-35 éves korban. Csajai mindenkinek voltak/vannak a társaságban.


Egy srácnak nincs 26 évesen, ő otthon lakik. Kb 6-7 éve nem volt barátnője... és baromira szégyelli is a dolgot.


Ezek tények. Kár ellene harcolni.

2019. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
#35 Az önálló élettel bárki elmehet albiba, de a mai fizók mellett lakásra valót nem fog megspórolni. Én itthon lakom és ennek köszönhetem, hogy van megtakarításom amiből saját kecó lesz majd. Hozzáteszem, hogy nem vagyok szingli.
2019. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

A legtöbb mamahotellakónál közel sem ez a helyzet. Mind tudjuk jól.


Beleposhadnak egy kényelmes életbe, mama főz, mos, takarít... és 30 évesen még mindig itt tart az illető.


Ekkor jönnek ezek a kérdések...


Amúgy meg ha nő lennék, én nem tudnék nyugodtan a közös jövőre gondolni egy olyan valakivel, aki még csak meg sem próbálta a külön lakást. Teljesen életképtelen mód ez. Abszolút megértem őket.


Egy szoba 40-50-60-ból már kijön. Amíg egyenesbe nem jön az ember karrierje.


Nem ebből fogsz lakást venni az biztos... maximum egy kotrevák lyukat kint a halál végén.


Mi jól keresünk, de egy cimbim 6-800 nettó körül. Másik 400 nettó. Még ebből se futná egy lakás kb, olyan ami nem visszalépés.


Nem is itthon kell gondolkozni, nyugaton meg ezekkel a munkákkal 1.5-2 millió a fizetés, és abból lehet lakást bérelni, netán félretenni itthonira.


Bármilyen megoldás sokkal jobb, mint otthon dekkolni.

2019. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!