Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltak, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltak, hogyan képesek a szexualitásra? Úgy értem, hogy nedvesedni, együtt lenni, amikor nem is kivánnak valakit?

Figyelt kérdés
Csak összeszoritják a fogukat, a pénzre gondolnak és arra játszanak, hogy minél hamarabb megszabaduljanak a klienstől? Vagy van olyan, aki élvezni is tudja ezt a fajta együttlétet? Azért kérdezem, mert a hétköznapi életben, ha egy nő nem kiván egy férfit, akkor nem is tud vele együtt lenni sokszor. Fáj a közösülés, nem nedvesedik. Ha nem kivánja a férfit, minden porcikája elutasitást sugároz. Hogy van ez a prostituáltaknál?

2019. márc. 21. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Úgy hallottam bekenik magukat valamivel.
2019. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Síkosítóról hallottál?

Ez nem a prostiról szól hanem a vendégről

A pasikat nem az érdekli h nedves legyél és élvezd. Csak lyukba akarjàl rakni.

25N

2019. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És, ha egy pasi kedves egy prostituálthoz, ha őrá is odafigyel, akkor azért a nő is átélhet valamit? Vagy ezek a lányok lelkileg teljesen lezárják magukat?
2019. márc. 21. 16:20
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
Ezeknek a nőknek nincs lelkük... Nincs mit elzárni csak szórd a dellát
2019. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
Zömmel drogfüggők. Gondold el, hogy napi százezret keresnek, mégis csövesek. Vagy rabszolg@k,vagy drogosok.
2019. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Van amelyik nö tud nyitni és így akkor élvezi..

De a lányok nagyobb többsége már ki van égve

És úgy csináljak mint egy interaktív baba

25n

2019. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
1%
Attól függ melyikre gondolsz. A rosszlányokon például ugyanúgy prostituáltak vannak, ráadásul még könnyűvérűbbek, mert ők nem is szorulnának rá a túléléshez, csak könnyű pénzszerzésre csinálják. Ők például képesek, mert a fizetés mellett azt is elvárják hogy közben tegyék boldoggá őket, meg hogy kívánják a partnerüket. Ha nem élvezik eléggé kb elküldenek és elteszik a pénzt, legalább is ilyeneket lehet olvasni az értékelések alatt. A szegényebb, futtatott lányok nyilván nem élveznek semmit úgy, de mint munka megcsinálják.
2019. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

"Ők például képesek, mert a fizetés mellett azt is elvárják hogy közben tegyék boldoggá őket, meg hogy kívánják a partnerüket."

Úgye ez csak vicc akart lenni.


"Ha nem élvezik eléggé kb elküldenek és elteszik a pénzt"


Ez meg pláne. :)

2019. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A hamburgert a legtöbb ember imádja. De ha a mekiben dolgozol, és egy nap nyolcvanat sütsz meg belőle, a hétvégére már nem fog meghatni a felkínált BigMac, akkor sem, ha éhes vagy. Remélem érted.


A prostihoz járó férfiak többségét nem érdekli a nő lelki világa, csak az, hogy kapjanak valamit a pénzükért. Ha igény van rá, eljátsszák az élvezetet, minden másra ott a síkosító.

Sok olyan munka van, amit nem tudok elképzelni, hogy képes valaki pénzért elvégezni, és mégis. Valószínűleg hozzá lehet szokni.

2019. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

#8

Nem tudom miért kérdezel rá, hogy vicc-e, nem, nem az, akkor nem írtam volna le. Nézd meg és olvasgass a kiírások között. Én személyesen nem tervezem kipróbálni, de azt tudom hogy még a fizetést sem "szabad" fizetésnek hívni, hanem "ajándék"nak. Nem vicc, mivel értékelések vannak és le van konkrétan írva hogy "ok nélkül elküldött", mert erre az volt az indok rá hogy nem volt meg a "kémia". Meg amúgy is miért lenne vicc, ennyire nem hihető neked?

2019. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!