Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen férfinak csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfinak csak prostituáltak jutnak?

Figyelt kérdés
30 évesen izmos, és jól néz ki, de nincs jogsija és a szüleivel él.

2019. márc. 1. 08:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Hát az utolsó hogy 30 évesen is ágyásékkal élsz. Nem éppen imponáló

Valahogy nekem se lenne nálad kufircólni miközben a szomszéd szobában ott a mama meg a papa...

Nem azt mondom h legyen saját házad lakásod.

De minimum annyi hogy egyedül élj vagy lakótársakkal albérletben. Egy lakótárs kevésbbé zavaró mint a leendő anyós vagy após...

N

2019. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ráadásul a legtöbb csaj C és D kategóriás jogsit is kér, sőt nem ritka az sem, hogy targoncavezetői engedélyt is.
2019. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Anyádékkal bocs autocorrect
2019. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

IGEN!

Ne haragudj meg érte, hogy ezt mondom, de 30 évesen izmosan és jól kinézően max biodíszletnek kellhetsz egy plázacica mellé. Ilyen "muti pasi"-nak, de semmi komolyabbra. Ha nincs jogsid, akkor kocsid sincs. Ha a szüleiddel élsz akkor lakásod sincs. A nők az anyagiakra mennek. Olyan pasit keresnek aki annyit keres, hogy tudja finanszírozni a dolgaikat. Plázázás, shoppingolás, fitness, kozmi, szoli, műköröm. tolj egy kocsit a segge alá - de nem akármilyet! Dolgozni nem hajlandó, főzni nem tudnak - erre ott vannak a szüleid ugyan, de minden valamire való elit nő zsigerből gyűlöli az anyósát ... nem kell tenni érte, ez egy ilyen kötelező dolog, mint a Kim Il Sen poszter egy Észak Koreai lakásban. Emellett szükségük van a szabadságukra is. Jah és szex nincs, úgyhogy .... tényleg a prostik maradnak. De hidd el, jobb is. Ott 12-15-20 ezerből van egy óra garantált szex. Ott puszta kézzel megfogják a farkad és ha kell le is szopnak. Ott RÓLAD is szól a dolog!!! EZ AZ ÉLET!!!!!!!!!

2019. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

30 évesen már önálló életet kellene élned. Persze vannak azok a nagyon ritka esetek, amikor jogosnak gondolom (pl súlyos beteg szülők, egyke gyerekként vigyázol rájuk, mert senki másra nem számíthatnak), de szerintem ilyen 1000-ből 1-szer ha van.

De a nagytöbbség a kényelem és a lustaság miatt él még ennyi idősen a szüleivel. Nekem nem anyuci pici fia kell, hiába izmos. Én nem az anyja akarok lenni, hanem a társa. Úgyhogy nem, számomra a legtöbbször kizáró ok a szülőknél élés.

27N

2019. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor addig nem ismerkedek nőkkel, amíg meg nem teremtek mindent.
2019. márc. 1. 08:59
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Azt értsd meg, hogy a nők, anyagi biztonságra (is) vágynak, és a szülők nyugdíja az nem az. Amíg nem vagy önellátó, addig hogy gondoskodnál egy barátnőről/feleségről is? Ez itt a probléma.

De mondom, ha szüleid betegség miatt állandó felügyeletet igényelnek és azért laksz velük, azt megértem. De szinte biztos, hogy nem emiatt. Jól sejtem?

#5 voltam

2019. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség ne hallgass rájuk. Persze, hogy kellesz csajoknak. Ésszerű is, hogy a szüleiddel laksz, minek szórd a pénzt, ha amúgy jól megvagy velük? Ez azt jelenti csak, hogy jó veled együtt élni, jól alkalmazkodsz. Nincs jogsid – majd lesz, ha kell. Senkit nem érdekel, hogy van-e.
2019. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Elég sokakat érdekelnek ezek, láthatod a kommentekből. Ideje hozzászoktatnon magamat a prostikhoz, aztán 40 éves kor felett ismerkednem, amikor lesz kocsi és lakás. Amúgy van munkahelyem, van megtakarításom és beteg az egyik szülőm.
2019. márc. 1. 09:14
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

Jaj már megint te? :D Ugyan az a kérdés csak újra és újra...


Most már hazudsz is? Nem vagy te se izmos, se jóképű... csak egy 30 éves mamahottellakó szűz lúzer.


Előbb az alapokat hozd rendbe a fejedben, mert így sehová sem jutsz.

2019. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!