Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen férfinak csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfinak csak prostituáltak jutnak?

Figyelt kérdés
30 évesen izmos, és jól néz ki, de nincs jogsija és a szüleivel él.

2019. márc. 1. 08:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
Az nem zavar ha nincs jogsid de anyuci pici fia tìpus nem kell nekem. Egy fèrfi tartsa el magàt ès ne anyucira tàmaszkodjon. Èn 22 èvesen is gàznak èreznèm ha mèg otthon laknèk....
2019. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#5 eléggé felületes vagy...akkor neked csak a kb anyuci apuci által a pasi segge alá tolt lakásban akarsz együtt élni a pasiddal? Ez mennyivel különb? 30-40 milliót nem lehet 4-5 év alatt összedolgozni...vagy megmutatnád az üzleti tervedet?
2019. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#12, Alap, hogy 30 évesen ne lakjon már otthon az ember. Önálló életet kell élni albérletben aztán kész.


Az az egészséges ha 20 max 25 évesen elmegy otthonról az ember és építgeti az életét. Nem kell ehhez 30-40 millió hanem egy normális 200-300 ezres fizetés.


30 évesen ez már azért elvárható.

2019. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ember, rólad Nagy László jutott eszembe. Ne haragudj, de ugye nem ilyen sorsra akarsz jutni? Kérlek nézd/hallgasd meg ezt a jelenetet, és gondolkodj el, ez nem vicc:


https://www.youtube.com/watch?v=FXUQhTc5xhE

2019. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Egyébként mi a logika abban, hogy 30 éves szűzként majd prosikra b...szod el a pénzed, fél órás műszexért... miközben elköltözni meg nem tudsz.


Havi 2-3 prosti árából kijön egy albérlet lakótársakkal kb.


...

Az önálló élet önállóságra tanít és felnőttet nevel belőled.


Egészen más az a "férfi" akire 30 évesen anyuka főz, mos, tereget, nem kell számlákat intéznie, nem kell kitalálnia semmit mert a mama meg a papa ott van.


- mint az aki korán elköltözik és magára van utalva.

2019. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Viselkedésben én eléggé távol állok hozzá képest. Ha streamelnék is valaha, kizárólag értelmes témákról, és nem ordibálva, mint ahogyan ő teszi.
2019. márc. 1. 21:39
 17/20 anonim ***** válasza:

Ja és egyébként a realitás az, hogy a nők még azt sem tolerálják, ha egyedül laksz de szeretsz hazajárni hétvégente.


Én pl nagyon szeretem a szüleimet és gyakran hazaugrok hétvégente... de ezt mindig rossz szemmel nézik a korombeli 22-27 éves nők. Kb választani kell, vagy barátnő vagy a szülők.

2019. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt a pénzt, amit prostikra költenél, akkor már albérletre is költhetnéd, jöhet a csaj, és nem kell a rizsa.
2019. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

29 vagyok hasonló cipőben. Bár most izmos nem vagyok annyira :D

De nem is próbálok csajozni, pont emiatt, mert teljesen reménytelen. Max 18-22 éves csajszikat lehet hülyítgetni, de őket is kamuval és nem túl tartós a dolog.

2019. márc. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19. Elég szánalmas hogy feladtad. Végülis csak az életedről van szó. Mintha öngyilkos lettél volna.


Kb 10-20 évvel megrövidítetted az életedet, mert sikertelen vagy, az depressziót szül.


Elég lenne egy huszonéves kislányt behülyítened nem tartósan és megoldódna a problémád.

2019. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!