Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen férfinak minek barátnő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfinak minek barátnő?

Figyelt kérdés
Van egy csávó,aki együtt él a barátnőjével ,eleg régóta. Elmondása szerint szar a kapcsolata. Csajozik össze-vissza. Minden nőt megd.na,ha tudná.Ha annyira szar a kapcsolata ,miért nem dobja ki szerencsétlen nőt? Jobb össze-vissza csalni? Nem értem
2019. febr. 19. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyen pasinak a barátnője aki otthon várja, süt főz, mos rá az egy biztos pontot nyújt neki. Tudja a pasi h a csaja mindig ott van mellette.


De emellett a többi nőt sem hanyagolja el.


L

2019. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

"Jobb össze-vissza csalni"


ahogy leírtad, ez a pasi csak nyavalyog és nagy a szája, de hűséges.

2019. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az nem biztos hogy úgy van ahogy mondja.

"Minden nőt megdugna, ha tudná". Ez az , megdugna.

Egyébkét lehet a barátnője is ilyen.

2019. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg is dugja aki ,hagyja neki magát
2019. febr. 19. 17:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem is próbált felszedni
2019. febr. 19. 17:32
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátnője miért nem lép le, ha a pasi tényleg ilyen?
2019. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen emberek,lehet szerencsétlen nő mit sem sejt az egészből!Szánalmasak az ilyen emberek,mindegy hogy férfi csinálja vagy nő,remélem lebukik a féreg!
2019. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor egyszerűen a srác szerencsétlen, el van veszve, azt sem tudja mit akar és emiatt tudatosan rombolja az életét és önbecsülését.

Nem kell az ilyennek törődni, majd egyszer felnő és talán akkor kiegyensúlyozott lesz

2019. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, ami hozzáköti legyen az pl. a kényelem és/vagy pénz (meglepődnél milyen típusú férfiak is választják ezt a megoldást) mégha a csaj mondjuk egy féltékeny idegbeteg. Hiába talál egy normális nőt, akihez vonzódik testileg-lelkileg, ha tőle nem kaphatja meg azt a kényelmet, amit a másik nyújt. Igen, személyes tapasztalat, én voltam a másik, normális nő, helyettem választotta a pénzes libát, akivel baromira boldogtalan.
2019. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!