Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30 év feletti, és szüleikkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 év feletti, és szüleikkel élő férfiakkal csak prostituáltak létesítenek viszonyt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 23:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%

Az albérlet csak egy ideiglenes állapot. Már ~60-70-ből lehet saját szobát bérelni, nem csak a 8kerben. Azért 30 évesen ez a minimum, hogy ekkora összeg ne számítson. Emellett félre lehet tenni lakásra 100-200 ezret bőven.


Eleve nem kell feltétlen magyar rögvalóban gondolkozni. Nyugaton meg nagyon sokan bérelnek lakást, mert ott is magasak a lakásárak.

...


Legalább el lehet kezdeni az önálló életet, nem szégyenkezni a mamahotel miatt... és később akár pár év alatt simán összekecózni valakivel. Ketten már könnyebb összehozni egy lakást. Azért ez nem ördöngősség.


...

De nekem mindegy mit csináltok, nem az én bajom. Nekem sohasem volt ezzel problémám, úgyhogy pont leszarom ki hol lakik. Legalább kisebb a konkurencia 😃 tessék prostihoz menni. Más úgy is esélytelen.

2019. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
78%

Akkor matekozzunk egy kicsit.

Egy átlag magyar fizetés 150 ezer forint - és még hálás is lehetsz, hogy megkapsz ennyit, mert a legtöbb munkahelyen még ennyit se kap az ember. De legyünk optimisták, számoljunk 150 ezer havi fizetéssel.

Nos, ebből 100 ezer helyből elmegy a létfenntartásra. Fizeted a rezsit, a közlekedésedet, az élelmiszert, a háztartási szereket (tisztítók, fogkrém, budipapír, cipőpaszta stb.), a ruházkodást. Marad jó esetben 50 ezer félretehető pénz.

Az ingatlanlufinak hála a lakásárak az egekben vannak, egy bedőlt oldalú disznóólért is helyből elkérnek 10 milliót. Mivel normális ember nem ilyenbe szeretne lakni, tegyük fel, hogy 15 millióért már kapni valamiféle civilizált embernek való lakást. Havonta 50 ezret tudsz félrerakni, ami azt jelenti, hogy kereken 300 hónapra van szükséged ahhoz, hogy megvehesd a lakást. Ezt elosztjuk 12-vel, kijön a 25-ös szám. Ami azt jelenti, hogyha húsz éves korodtól dolgozol, akkor reálisan 45-50 évesen jutsz önerőből saját lakáshoz magyar fizetések mellett.


Nyugaton messze nem ILYEN magasak a lakásárak, arról nem is beszélve, hogy nyugaton mennyivel jobban megfizetik az átlagmelóst is, nemcsak a hájas seggű főnökök visznek haza havi 1 millákat. Összekecózni meg senkivel nem fogok, semmi kedvem azt találgatni, mikor lép le a közösen gyűjtött pénzzel, én meg üthetem bottal a nyomát...


Amúgy meg váljék egészségedre, viheted az összes nőt, aki a saját lakásra nedvesedik, egyiket se sajnálom tőled. Puncs.hu ilyenekkel van tele.

2019. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Az átlag magyar fizetés szopás tényleg... de nem is ezért tanultam keményen 5 évig. Innentől kezdve nem tudok mit kezdeni a minimálbéren tengődő "átlagmelósokkal". Ha jobbat akarsz, akkor változtass. Vannak jó szakmák amiből hiány van, nem kell atomfizikusnak lenni mindenkinek. Klímaszerelő ismerősöm a nyári melókból többet keres mint én mérnökként. Ezért is gondolkozok, hogy beszállok a vállalkozásba.

Ki kell találni a dolgokat, folyamatosan keresni a kitörést. Ha ezt látják rajtad a nők, akkor még azt is elnézik neked hogy a sufniban laksz.


...

+ Nem lakásra nedvesednek, hanem felnőtt önálló férfiakra ilyen korban... meg arra hogy kimehessen úgy a konyhába reggel bugyiban, hogy anyuka ne meredjen rá kigúvadt szemekkel. 😃

2019. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Plusz én biztos, hogy fizetni fogok inkább egy albérlet szoba árat a kölykömnek, de el kell mennie szépen 18 évesen. Nincs mese. Tanulja meg mit jelent az önállóság, mert ezt a példát kaptam én is.


Hosszabb távon ezzel sokkal többre megy mint a 30 éves mamahotellel....

2019. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Az sehol nincs garantálva, hogy az 5-10 év alatt megszerzett tudásod nem válik nevetség tárgyává időközben. Az pedig teljesen életképtelen ötlet, hogy mindenki dolgozzon a "sztárszakmában".

Igen, tudok róla, hogy az informatikusok jól keresnek. MÉG. Egyelőre 17 ezer informatikus hiányzik a piacról - ennyi, egy darabbal se több. Ha az egyetemek kitermelnek öt éven belül 100 ezer informatikust, ennek pindurkát több mint 10 százaléka jut munkahelyhez és jó fizetéshez majd - a többi ugyanúgy mehet a Jewbilba robotolni futószallag mellé gombokért.

Tehát ezzel, hogy tanuld ki a sztárszakmát, a legkevésbé se oldottad meg a problémát, csak jól odébbgörgetted...

2019. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon soha senki nem csinálna semmit.

Több lábon kell állni, nagyban és hosszútávon gondolkozni.

2019. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Valóban, nagyon jól látod, nem véletlen van ekkora bődületes munkanélküliség, hiába hazudja az ellenkezőjét a Fidesz.

A munkanélküliek döntő többsége nem fog elmenni robotolni, ha attól ugyanúgy éhenhal, vagy karikára fagy januárban. Ez mind megy anélkül is, hogy kimelózná a belét.

Arról nem is beszélve, hogy az ország hatalmas területein gyakran még munkahely sincs. Semmi. Zéró. Még közmunka se. Bőven van olyan település, ahol 100 százalékos a munkanélküliség. És hiába élnek ott diplomások, a seggüket törölgethetik a papírjukkal.

2019. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Most mit lehet kezdeni egy posványba süllyedt emberrel, aki panaszkodik... de meg nem mozdítana egy fűszálat sem annak érdekében, hogy jobb legyen. Szerencsére én kerülöm az ilyen embereket. Így nincs tapasztalatom ezzel.


Nincsenek lezárva a határok, és bármennyire is szar ország lettünk, még nincs valódi diktatúra.


Nagybátyám 20 dollárral ment ki USA-ba annak idején, és járta végig az utat. Angolul se tudott és 3x ült fogdában mire sikerült átvergődnie a határon a múlt rendszerben. Mert akkor tényleg nem tudtál csak úgy lelépni.


Ezer módja van a kitörésnek, csak nyilván minden óriási áldozattal jár.


Lehet csak ennyi a trükk, ugyanis a nők látják ezt a küzdő szellemet és ilyen férfit akarnak maguk mellé, komoly jövőre a gyermekei apjának.


Aki akkor is küzd, ha mindene elveszett, és katasztrófa súlytotta a családot. Ha nő lennék én biztos ilyet keresnék, nem így posványba mélyedt valakit nulla küzdeni akarással.

2019. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Oké, tehát költözzön el, törjön ki, satöbbi.


Jöjjön akkor a 40 milliós kérdés: MIBŐL?

2019. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Ilyen mentalitással én biztos rég öngyilkos lettem volna. Minek így élni? Minek szívni a levegőt, meg a szülők vérét?

..

Ha a gyerekem így élne, és még mindig a nyakamon 30 évesen, nulla életcéllal... akkor minden nevelés kudarcot mondott. Nagyon szomorú lennék, főleg ha egészséges, minden végtagja, látása, hallása ép. Egy egészséges fiatalember aki ennyire vitte :( torokszorító.

2019. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!