Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel az érzéssel mit kezdjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel az érzéssel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a párommal, de féltékeny vagyok az exére. Van egy közös barátnőnk inkább az én bizalmason és ő csöpögtet arról nekem infókat milyen vad szexuális életük volt a párommal. (magától nem tenné csak szekálom ezzel) Úgy érzem én nem tudok neki olyasmit nyújtani mint az a lány tudott. És szerintem vonzóbb is mint én. Mi tévő legyek?

2019. szept. 11. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
En is gondolkodom, hogyan ba...ál ki magaddal még jobban. De nem jut eszembe semmi.
2019. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudod neki megadni? Mi akadályoz benne? Nincs kezed vagy lábad? Nincs fantáziád?
2019. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fejlődj. Ne siránkozz...
2019. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fogalmazzunk úgy mindketten hasonlóan perverzek. Ilyen bdsm-s játékokról van szó, a párom volt inkább az alárendelt a lány meg a domináns. Nekem meg ehhez nincs fantáziám.
2019. szept. 11. 14:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Gondolj akkor ki valamit amihez lenne kedved és látsz benne fantátiát és vezesd fel neki. Miért kell más játékát folytatnod? Kezdj sajátba.
2019. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkozz annyit, inkább cselekedj...
2019. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugí, egy kapcsolatban nem csak a szex a lényeg!
2019. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 October15 ***** válasza:
100%

1.: Nice. :D


Kérdező: Azon esetleg agyaltál már, hogy ha a másik lány ennyire rohadt jó és wááááh mindjárt te is rámászol akkor miért ő az exe és miért te vagy a barátnője? :D

2019. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert a lány szakított vele mondjuk.
2019. szept. 11. 16:38
 10/11 orton ***** válasza:

Ha úgy érzed nem vagy elég jó...mástól hogy várhatnád el hogy azt érezze az vagy?

Ezért szükséges egy bizonyos ego és önértékelési fok, hogy tudd mit érsz. Persze ezt nem úgy mondom hogy legyél gőgös és mindenki bekaphatja, akinek nem tetszel.


Én is voltam ott ahol te, sokszor, de miután elkezdtem úgy élni az életem szexuálisan, szabadidőszerűen, egészség terén, kapcsolatok telén, szakmai téren ahogy az egy értéket képvisel számomra, onnantól úgy véltem ha egy párkapcsolat nem jön létre ill. véget ér, hogy nem tudja mit veszít a másik/minek legyek olyannal akinek nem kellek. Ez ilyen egyszerű, ennyire tisztelem magam hogy egy olyan emberrel legyek, aki IMÁD és nem csak elvisel.


Nyilván ez nem egyik napról a másikra jön, hanem korral és tapasztalattal jár, de egy idő után szerintem sok ember eljut ide.

2019. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!