Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor is félni fogok a szextől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is félni fogok a szextől, ha már arra kerül a sor?

Figyelt kérdés
A szex minden egyes részletétől nagyon félek, annyi rémtörténetet hallottam (pl nem tudták kihúzni, mert a lány stresszelt), hogy már nem merek szexelni, félek, hogy velem is ilyesmi tortenik. (szűz vagyok) Vajon ha szexre kerül a sor, és be leszek indulva, akkor is félni fogok? Ha igen, akkor mit kéne csinálnom?

2019. aug. 23. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fontos a megfelelo vedekezes es akkor nem kell azon ragodni, hogy “nem tudtak kihuzni”

Ha ra izgulsz annal roszabb, igaz jobb felni mint megijedni de ha jol csinaltok mindent nagy baj nem tortenhet :)

Megegyszer kiemelem.. Vedekezes!

2019. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyire félsz akkor nem lesz jo élmény a szex neked!
2019. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, félek, és azért tettem fel a kérdést, mert azt szeretném, hogy jó élmény legyen a szex.
2019. aug. 23. 15:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Öhmn, fiú vagy? Vagy lány?
2019. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2019. aug. 23. 15:39
 6/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, ezt privátban többen kerdeztétek, de ott nem fogok válaszolni
2019. aug. 23. 15:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudták kihúzni, mert a lány stresszelt)"


😂😂Mar 10 perce ezen rohogok.

2019. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Először is, az általad leírt "rémtörténet" badarság! :)

Viszont, ha félsz a szextől, akkor problémáid lesznek vele a későbbiekben.

2019. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Éretlen vagy még, várj 2 évet.
2019. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha lesz egy barátod és sikerül jól választanod, akkor majd vele tudsz beszélni a félelmeidről és ezek után valószínűleg türelmes lesz veled. Én is paráztam anno hogy biztos fájni fog és vér is lesz... nem volt egyik se. Az pedig biztosan nem fog megtörténni, hogy ne tudná kihúzni a srác a farkát (ilyen a kutyáknál van), eleve a jobb minőségű óvszerek síkosító réteggel vannak bevonva, ami már kellemesebb érzés. De olyan nincs hogy bemegy és ott is marad. :)
2019. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!