Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfin lehet szexi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfin lehet szexi a szűkebb farmer?

Figyelt kérdés

Ugye elég sok csajon jól áll a feszes farmer, szépen kiemeli a vonalát a nőnek és szexi ha jó lába és feneke van.


De egy férfin állhat jól? (Nem ugyan olyan feszes gatya, hanem a szterccs)

pl.: [link]


Jönne a válasz, hogy hülye kérdés miért ne állna jól? Nekem az a "problémám", hogy elég nagy a péniszem és ha véletlenül feláll akkor aztán jól kinyomja. Vékonyabb srác vagyok így egy ilyen domborulat jól meglátszik.


Ez szexi vagy ultragáz?



2019. aug. 21. 00:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Azok a nagyon testhez simuló csőgatyák tényleg gusztustalanok. Főleg ha még a bokáját is kint van a srácnak.


De amúgy ingekben is lehetne mondani példát. Nekem széles vállam van és vékonyabb derekam. Egy sima ing nem áll annyira jól, mint a karcsúsított. Sokkal jobban kivehető a testalkatom. Sima ingben meg olyan vagyok mint egy henger.

2019. aug. 21. 10:24
 22/23 A kérdező kommentje:
2019. aug. 23. 10:57
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha derék-csípő tájon önmagadnál nagyobb méretű nadrágot veszel, akkor úgy fog hullámzani és domborodni az előrészen a textilfelesleg (ha csak nem terpeszállásban vagy egész nap), hogy nem is kell alá semmi, ami kitolja. Nem inkább ez a probléma? Sokkal inkább ha megfeszül, akkor tartja helyén a dolgokat. Azért slicc környékén a nadrág még a vékonyabb szabásúaknál is tartalmaz 3-4 mm keményítést, nem olyan könnyű ott nemkívánatos formákat láttatni. Ha csak nem cicanadrág, hanem tényleg rendes farmer, akkor ott azért nem kéne, hogy ebből probléma legyen... Az mindegy, hogy bőlábú vagy tapadós.
2019. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!