Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfin lehet szexi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfin lehet szexi a szűkebb farmer?

Figyelt kérdés

Ugye elég sok csajon jól áll a feszes farmer, szépen kiemeli a vonalát a nőnek és szexi ha jó lába és feneke van.


De egy férfin állhat jól? (Nem ugyan olyan feszes gatya, hanem a szterccs)

pl.: [link]


Jönne a válasz, hogy hülye kérdés miért ne állna jól? Nekem az a "problémám", hogy elég nagy a péniszem és ha véletlenül feláll akkor aztán jól kinyomja. Vékonyabb srác vagyok így egy ilyen domborulat jól meglátszik.


Ez szexi vagy ultragáz?



2019. aug. 21. 00:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok: nem kell hogy bo gatyat vegyel de ne is legyen szuk. Normalis szabasu legyen de ezt keprol nem fogjuk tudni megmondani hogy rajtad hogy all. Megnezed a tukorben es olyan fazont valassz ami nem tul bo es lotyogos de nem is simul a labadhoz
2019. aug. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem simul, gyűrődik is. De ott középen nincsenek rendben a dolgok.
2019. aug. 21. 00:58
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
A csomag ne dudorodjon ki feltunoen, az fontos. Valamennyire nyilvan ki fog illetve egy boxer segithet (a bovebb gatyakkal ellentetben). Lenyeg ne legyen feltuno. Amugx meg ha zavar hogy vekony vagy akkor zabald a szenhidratot es edzes:D lehet nehezen fogsz hizni de nem lehetetlen (van olyanfiu baratom aki szinten kuzd ez ellen es eleg latvanyosan javult mar a testalkata magahoz kepest)
2019. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Ja nem úgy vagyok vékony, hogy csont és bőr...nincs rajtam zsír, viszont izom azért előfordul

Egy komolyabb gyúrás után tiszta szálka vagyok. (ami pár óra múlva vissza is húzódik :D) Félig szálkás félig vékony kategória vagyok.


Nah mindegy hülye kérdés volt... valamit muszáj lesz akkor is felvennem.

2019. aug. 21. 01:20
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nadrág nem annyira szűk, én is hasonlókat hordok, jól néz ki. A farkad meg csak akkor dudorodik benne, ha pont úgy áll fel az alsógatyádban, hogy a hegye nyomja kifelé és nem tudod diszkréten megigazítani. Lehet majd rendelek is egyet ebből a farmerből.
2019. aug. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet, sőt! De nagyon függ az alakodtól.


Én extra szűk farmert hordok, teljesen feszülős super-skinnyt, ami mindenhol feszül, még bokánál is. Eddig csak jó véleménnyel voltak rólam a csajok az öltözködés kapcsán. Ha feláll a farkam, nyilván látszik benne, mert totál ráfeszül, de a lazább nadrágokban is látszódna. Én nem szégyellem, ez a természetes. Persze nem is mutogatom direkt, meg a póló is valamennyire eltakarja a nagy részét.


30F és a nyilatkozó csajok is 25-30 közöttiek.

2019. aug. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól is állhat. De ha nagyon látszik a péniszed, az para.
2019. aug. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok. Nem azt mondom, hogy homoszexuális aki ilyenben jár, csak azt, hogy úgy néz ki.
2019. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
34%

Nem!

Ha ilyet látok egy pasin akkor azok a tini 13 éves fiúk jutnak eszembe, akik olyan szűk csőnacit hordanak mint mi lányok.

Egy férfi hordjon normális farmernadrágot!

2019. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!