Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfin lehet szexi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfin lehet szexi a szűkebb farmer?

Figyelt kérdés

Ugye elég sok csajon jól áll a feszes farmer, szépen kiemeli a vonalát a nőnek és szexi ha jó lába és feneke van.


De egy férfin állhat jól? (Nem ugyan olyan feszes gatya, hanem a szterccs)

pl.: [link]


Jönne a válasz, hogy hülye kérdés miért ne állna jól? Nekem az a "problémám", hogy elég nagy a péniszem és ha véletlenül feláll akkor aztán jól kinyomja. Vékonyabb srác vagyok így egy ilyen domborulat jól meglátszik.


Ez szexi vagy ultragáz?



2019. aug. 21. 00:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Kort és nemet írjatok pls! Bocsi ez lemaradt


22/F

2019. aug. 21. 00:34
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Lehet szexi, ha a férfinak van hozzá feneke és lába.


Ez a linken nem előnyös, trottyos az ülepe és a szára is.

2019. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%

Nem nem és nem! Konyorgom fiuk ne hordjatok szuk nadragot🙏🏼 Undorito. Ha valaki vekony akkor kihangsulyozza a palcika labat, ha valaki husibb akkor meg azert elonytelen.. nem beszelve arrol hogy nincs annal kozonsegesebb es visszataszitobb dolog ha valakinek a szuk nadrag miatt kidomborodik az egyebkent nem allo farka meg a zacsik....

23L

2019. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%
Számomra nem férfias és nem szexi. Bár nekem a vékony férfi sem. Vicces, amikor a férfi combja vékonyabb, mint az enyém (48kg vagyok). Bővebb stílus jön be. Amúgy megsúgom, hogy bővebb nadrágnál is lehet látni ha feláll, páromból kiindulva.
2019. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha a homoszexuális témakörben tennéd fel a kérdést, akkor ott valószínűleg igen lenne a válasz.

Szerintem meg egy férfin hülyén néz ki. Múltkor láttam egy ilyet, le is fotóztam a haverjaimnak, akik között lány is van, ők is röhögtek rajta.

2019. aug. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

2-es csak a gatyát akartam megmutatni :D


3-as oké, de tetszik a gatya akkor mi van. :D

Nem nagyon kedvelem bő farmerokat. Lötyög rajtam


4-es én úgy oldottam meg, hogy ilyen sztreccs gatyát vettem, de derékbőségre nagyobbat, majd rá az öv és akkor jobban rejtett.

2019. aug. 21. 00:46
 7/23 A kérdező kommentje:

5-ös miért lenne homo az aki ilyen gatyába jár? Jesus...


Vannak nagyon szűk farmerok, amire én is azt mondom, hogy nő...én láttam már ilyet. De amit linkeltem az egyáltalán nem az.

2019. aug. 21. 00:49
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Kinek a pap, kinek a papné - nem egyforma az emberek ízlése. A nők egy része lagymatagnak, másik része izgalmasnak fogja tartani. Persze attól is függ, hogy kin van az a farmer :)

Ha szűkebb farmert szeretnél hordani akkor tedd meg nyugodtan (bár a spermiumoknak hosszabb távon nem szerencsés), de még hasznosabb ha nem önállóan egy szűk farmertől vársz sikert, hanem a kisugárzásodtól és saját magadtól. Minden más csak egy ruha, az első benyomásnál számít, a többinél már nem.

2019. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
*női
2019. aug. 21. 00:49
 10/23 A kérdező kommentje:
Jah esetleg az lenne még megoldás, hogy fecskét húzok boxer helyett, az jobban megfogja csak szar érzés ráülni a saját farkamra.
2019. aug. 21. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!