Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tud kielégíteni a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud kielégíteni a kis farkú barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon helyes, jó testű srác, okos, vicces, mindenben az ideálom. Viszont előtte az a három pasi akivel voltam mind 20cm+ volt és az alkalmiknál is mindig a jó nagyokat élveztem, az ennél kisebbekkel sincs gond általában de a nagyot sokkal jobban élvezem.

Na de a pasimnak kb 13-14 cm max felállva, azaz én ennél 10 centivel nagyobbat is kaptam magamba amit jól használtak és hiányzik, neki a technikája sem a legjobb de ez az apró méret nálam alapból nem jelent akkora élvezetet. Nem tudom miért, ilyen tág lennék vagy csak lelki alapon vonz a nagy szerszám de nem tudom élvezni ami vele van pedig nagyon szeretem. Nála a vastagság se elég, talán 4 cm vagy annyi se de nekem ennél jóval több kell. Valami ötlet, hogy hogyan szokjam meg a kicsi farkát vagy akármi más?

A technikán már próbált javítani de az se sokat javult azaz nem is lett jobb nekem, de sajnos a kicsi szerszámon nem lehet nyújtani :/


Ja meg ő valahogy nem tud úgy bedurvulni, mintha nem lenne ereje vagy kedve soha, pedig az szerintem segítene ha kb belepréselne a matracba és úgy dug,vagy pl kutyában izomból mozgatná és csapná magához a csípőm de neki semmi ilyen nem jön be. Nem akarom ezek miatt elveszíteni de előtte mindig nagyon intenzív szexben volt részem, durvák, nagy farokkal, ő meg szinte unalmas.


2019. aug. 3. 18:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
87%
Jó nagy bulád lehet😆
2019. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
77%
Be sem fér 20 centi se a hüvelyedbe, kislány.
2019. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
85%
Jajj de gyenge kamu.
2019. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
87%

Ööö... lehet megengedné h legyél nagyfarku pasikkal is.

Nem kérdezted? Őt szereted, de mással is csinálod. Na? :)

2019. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is kamu. Van itt az a két-három pasi, akik minden alkalommal beírják, hogy a 16 centi alatti, 5 centinél vékonyabb farok alkalmatlan. Biztosan tudják, mert nekeik nincs ekkora, és már többször érte őkett csalódás, vagy pláne, sikertelenek. Valamelyik közülük szülte a kérdést, hogy sajnálhassa magát.

A 24 centis farok rendkívül ritka, neki eddig csupa olyan pasija volt, mi? Nekem pedig minden héten négyesem van az ötöslottón...

2019. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!