Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tud kielégíteni a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud kielégíteni a kis farkú barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon helyes, jó testű srác, okos, vicces, mindenben az ideálom. Viszont előtte az a három pasi akivel voltam mind 20cm+ volt és az alkalmiknál is mindig a jó nagyokat élveztem, az ennél kisebbekkel sincs gond általában de a nagyot sokkal jobban élvezem.

Na de a pasimnak kb 13-14 cm max felállva, azaz én ennél 10 centivel nagyobbat is kaptam magamba amit jól használtak és hiányzik, neki a technikája sem a legjobb de ez az apró méret nálam alapból nem jelent akkora élvezetet. Nem tudom miért, ilyen tág lennék vagy csak lelki alapon vonz a nagy szerszám de nem tudom élvezni ami vele van pedig nagyon szeretem. Nála a vastagság se elég, talán 4 cm vagy annyi se de nekem ennél jóval több kell. Valami ötlet, hogy hogyan szokjam meg a kicsi farkát vagy akármi más?

A technikán már próbált javítani de az se sokat javult azaz nem is lett jobb nekem, de sajnos a kicsi szerszámon nem lehet nyújtani :/


Ja meg ő valahogy nem tud úgy bedurvulni, mintha nem lenne ereje vagy kedve soha, pedig az szerintem segítene ha kb belepréselne a matracba és úgy dug,vagy pl kutyában izomból mozgatná és csapná magához a csípőm de neki semmi ilyen nem jön be. Nem akarom ezek miatt elveszíteni de előtte mindig nagyon intenzív szexben volt részem, durvák, nagy farokkal, ő meg szinte unalmas.


2019. aug. 3. 18:34
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Hiába teszitek itt az agyatokat hogy ilyen meg olyan kamu, nem az és ez az első kérdésem valamint nem beszélek priviben senkivel, azon a pár emberen kívül aki emiatt írt rám.
2019. aug. 3. 20:01
 22/35 anonim ***** válasza:
22%
Látszik a stílusból hogy kamu!
2019. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
77%

24es fax Hányszor is tudtál rámarkolni Kiscsillag ?

46F akit Csődörnek hívták a portások mert munka után zuhanyozni járt

2019. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
14%
Stlag ide-oda'az kicsi.
2019. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
76%
Kamu sajnos, a kérdező lebukott priviben.
2019. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat, ti meg nyugodtan erősítsétek egymás hülyeségét még hatodjára is.
2019. aug. 3. 20:16
 27/35 anonim ***** válasza:
81%
Atombiztos, hogy kamu. Senki ne vegye komolyan - no persze eleve komolyan vehetetlen a kérdés.
2019. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
87%

intimtorma-szűkebb leszel.

ha igazi a kérdésed, keress rá.

ha kamu vagy, akkor keress egy hosszabb slagot, és dugd fel magadnak.

2019. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezt játékok beiktatásával oldottuk meg, dildók, vibrátorok, illetve néha + pasi.

De nálunk én nyitott vagyok minden ilyesmire, sok pasi nem tolerálná, nemhogy egy műfaxal elégítse ki a csaját.

Általában ő 3-4 orgazmust kap, míg én 1-et, de én ki is dőlök és alszom orgazmus után.

2019. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
19%

Hogy hogy? Mégis kicsikék ezek a 13cm-es mini uborkák? Amelyik azt állítja, hogy kamu a kérdés, bizonyítsa azt be.

A kisfarkú csávója meg ráébred majd, hogy a nőkbe kevés az ami neki adatott...

2019. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!