Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tud kielégíteni a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud kielégíteni a kis farkú barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon helyes, jó testű srác, okos, vicces, mindenben az ideálom. Viszont előtte az a három pasi akivel voltam mind 20cm+ volt és az alkalmiknál is mindig a jó nagyokat élveztem, az ennél kisebbekkel sincs gond általában de a nagyot sokkal jobban élvezem.

Na de a pasimnak kb 13-14 cm max felállva, azaz én ennél 10 centivel nagyobbat is kaptam magamba amit jól használtak és hiányzik, neki a technikája sem a legjobb de ez az apró méret nálam alapból nem jelent akkora élvezetet. Nem tudom miért, ilyen tág lennék vagy csak lelki alapon vonz a nagy szerszám de nem tudom élvezni ami vele van pedig nagyon szeretem. Nála a vastagság se elég, talán 4 cm vagy annyi se de nekem ennél jóval több kell. Valami ötlet, hogy hogyan szokjam meg a kicsi farkát vagy akármi más?

A technikán már próbált javítani de az se sokat javult azaz nem is lett jobb nekem, de sajnos a kicsi szerszámon nem lehet nyújtani :/


Ja meg ő valahogy nem tud úgy bedurvulni, mintha nem lenne ereje vagy kedve soha, pedig az szerintem segítene ha kb belepréselne a matracba és úgy dug,vagy pl kutyában izomból mozgatná és csapná magához a csípőm de neki semmi ilyen nem jön be. Nem akarom ezek miatt elveszíteni de előtte mindig nagyon intenzív szexben volt részem, durvák, nagy farokkal, ő meg szinte unalmas.


2019. aug. 3. 18:34
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Igen jól esne, de hiába ír rám még 600 ember, kapcsolatban vagyok és attól hogy nagy pénisz kell a puncimba még nem leszek ribi, és nem csalom meg a barátomat.
2019. aug. 3. 18:49
 12/35 anonim ***** válasza:
72%

Mi a lószharnak kell lehúzni, ha őszintén megkérdezi?


Sztem amúgy ez középtávon is szakítóok lesz, mégha nehéz is ezzel megbarátkozni. Neked nem lesz elég, ő frusztrált lesz, mindenki szarul érzi magát. Lehet még péniszköpennyel próbálkozni, de kétlem h belemenne.

Azért sok sikert... :/

2019. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
82%

És mi van akkor ha nagyon hozzászoktál a jóhoz?

Megjegyzem, a 13-14cm átlag, szóval "kisfarkú"-zni nem kéne, mert neked meg szintén van olyan porcikád amire nem vagy büszke. A pasid nem elég kreatív ez látszik, más neki az ágyban a stílusa. Neked jobban bejöttek azok a pasik akiknek csak pucsítani kellett aztán annyi. Próbálta már a csiklódat ingerelni? Legalább orgazmushoz közel vinni? Aztán szerintem nem lenne gond átlendítenie téged a holtponton. De az is igaz hogy nem a kanál kicsi hanem a fazék nagy! Próbáltad már összezárni összeszorítani picit a combjaidat hogy jobban dörzsöljön?

Vagy valamilyen segédeszközzel kéne feltolni a kéjérzetedet.

Mindenesetre ne hagyd el ezért és ne csald meg ok? Inkább ha végképp nem megy akkor mondj neki valami mást ami zavar (akár belső tulajdonságot, csak könyörgök ne a farkát).

De azt kívánom sikerüljön megtalálni a megoldást! :)

2019. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Megcsalni nem fogom sem megalázni, nem tehet róla, ahogy én sem arról hogy nem élvezem a szexet vele.

Ertem én hogy nektek a 13 az átlag de az én szememben kicsi, ezt neki nem mondanám meg szemtől szembe és másnak sem, mert nem esne jól nekik de nekem meg az nem esik jól hogy ekkorát kapok csak magamba :/

2019. aug. 3. 18:55
 15/35 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos így nem működik majd.
2019. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem kamu.

Ettől független a 13 rettentő kicsi!

2019. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
24%

Hagyd ott a barátod, és cuppanj rá más faszra!

Mindenkinek jobb lesz egy idő után!

2019. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%
A kérdés kamu, van is sejtésem, ki írta ki.
2019. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
89%
Engedd seggbe. Ott nem lesz kicsi!
2019. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
79%
Kamu a kérdés! Egy pasi írta ki, aki mindennap rám ír Privibe, hogy Ő mennyire perverz. Szívás👍
2019. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!