Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tud kielégíteni a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud kielégíteni a kis farkú barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon helyes, jó testű srác, okos, vicces, mindenben az ideálom. Viszont előtte az a három pasi akivel voltam mind 20cm+ volt és az alkalmiknál is mindig a jó nagyokat élveztem, az ennél kisebbekkel sincs gond általában de a nagyot sokkal jobban élvezem.

Na de a pasimnak kb 13-14 cm max felállva, azaz én ennél 10 centivel nagyobbat is kaptam magamba amit jól használtak és hiányzik, neki a technikája sem a legjobb de ez az apró méret nálam alapból nem jelent akkora élvezetet. Nem tudom miért, ilyen tág lennék vagy csak lelki alapon vonz a nagy szerszám de nem tudom élvezni ami vele van pedig nagyon szeretem. Nála a vastagság se elég, talán 4 cm vagy annyi se de nekem ennél jóval több kell. Valami ötlet, hogy hogyan szokjam meg a kicsi farkát vagy akármi más?

A technikán már próbált javítani de az se sokat javult azaz nem is lett jobb nekem, de sajnos a kicsi szerszámon nem lehet nyújtani :/


Ja meg ő valahogy nem tud úgy bedurvulni, mintha nem lenne ereje vagy kedve soha, pedig az szerintem segítene ha kb belepréselne a matracba és úgy dug,vagy pl kutyában izomból mozgatná és csapná magához a csípőm de neki semmi ilyen nem jön be. Nem akarom ezek miatt elveszíteni de előtte mindig nagyon intenzív szexben volt részem, durvák, nagy farokkal, ő meg szinte unalmas.


2019. aug. 3. 18:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem a kanál kicsi, hanem a fazék nagy
2019. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Egyébként 20/L, lemaradt
2019. aug. 3. 18:38
 3/35 anonim ***** válasza:
13%

Na látjátok fiúk? Végre egy őszinte nő!


18 cm alatt mind kicsi...

2019. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%
Költözz Afrikába!
2019. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
#3 nem értem ez hogy jön ide :)
2019. aug. 3. 18:40
 6/35 anonim ***** válasza:
21%
A földön majdnem mindenhol ugyanannyi az átlag, Afrikával nem lennél sokkal beljebb :D
2019. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%
#3 Persze, az a menő, ha 20+ és a méhedet böki ugye? Idióta.
2019. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
38%
De jo h nekem 19 cm😁🥳
2019. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Gymnospermatophyta ***** válasza:
96%

A 13-14 nem kicsi, hanem átlagos. Te voltál eddig átlag feletti, nagy méretekkel.


A 3. válasz is úgy jön ide, hogy az illető az átlagos méreteket kicsinek gondolja, és szerinte a nők is kicsinek gondolják és ezzel magyarázza a sikertelenségét a nőknél, hogy az amúgy átlagos mérete biztosan kicsi és ezért nem kell a csajoknak, holott csak szimplán idióta.

2019. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
71%
Akkor biztos jól esne egy 23 centis, energiaitalos dobozt megszégyenítően vastag szerszám ;)
2019. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!