Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex gumi nélkül, férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex gumi nélkül, férfiak?

Figyelt kérdés

Páromnak előttem 5-6 alkalmija volt, gumi nélkül. Joggal várhatom el, hogy csináltassunk mindketten STD-t? (én mindig gumival csináltam, de oda-vissza működik csak az ilyen dolog. Joggal elvárhatja ezt tőlem is.

Van olyan köztetek, aki megcsináltatta? Mi a menete? Mennyire kellemetlen? Ő nem szereti az óvszert, én elvagyok vele.


2017. júl. 25. 15:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32%

" trombózist is okozhat, ha valaki hosszú ideig szedi. "

Ez szimpla hazugság. Csak annál okozhat trombózist aki erre hajlamos, ezért kell elcsámpázni az orvos egy kivizsgálásra az első felírás előtt. Akinek meg nins rá hajlama tömheti két pofára akkor sem lesz baja. Az elhízást meg a zabálás miatt van nem a bogyó miatt.

2017. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
32%
Ohoo igen, szóval már egy kivizsgálás is kellene ahoz hogy hormonokhoz nyúljak, csak mert a párom óckodik a gumitól.
2017. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!