Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex gumi nélkül, férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex gumi nélkül, férfiak?

Figyelt kérdés

Páromnak előttem 5-6 alkalmija volt, gumi nélkül. Joggal várhatom el, hogy csináltassunk mindketten STD-t? (én mindig gumival csináltam, de oda-vissza működik csak az ilyen dolog. Joggal elvárhatja ezt tőlem is.

Van olyan köztetek, aki megcsináltatta? Mi a menete? Mennyire kellemetlen? Ő nem szereti az óvszert, én elvagyok vele.


2017. júl. 25. 15:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Irtam itt nálunk az ÁNTSZ kirendeltségének, hogy csomagban lejet e kérni, plusz még a hpv-t. Az aeshteticánál 40nél kezdődik, plusz 10.000 a konzultácio. Más lehetöség nem igen van :/
2017. júl. 25. 18:09
 12/22 anonim ***** válasza:
16%

en stresszelek a gumihasznalattol. felek hogy nem marad rajtam, kilyukad stb...

alig elvezem a szexet gumiban

2017. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Kedves kettes! Teljes mértékben az első válaszadónak van igaza. A férfi elviseli a gumit, hogy ne vágja haza a nő hormonháztartását. Neki egy pillanatnyi kellemetlenség, cserébe a nőnek nem szenvedi el a hormonszedés hatásait.
2017. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

#13

A férfi meg azt kockáztatja hogy latex intolerancia alakul ki nála. Szóval a bogyózás még mindig jobb megoldás.

2017. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14# ez hülyeség amit írsz. Melyikről mennyit olvasol?

200.000-rel több olyan kérdés van neten, itt is, ami a fog.gátlótól jö(hetet)t elő, ehhez képest hány olyan pasit látsz, aki nem azért szexel gumi nélkül, mert intoleráns, hanem mert az úgy "kényelmesebb"?

Bár tudom, hogy ezzel magam ellen beszéltem most, illetve a kérdésem ellen, de ezt le akartam írni.

2017. júl. 25. 20:51
 16/22 anonim ***** válasza:

15

Divat mindent arra fogni a konti hívők meg adják alájuk a lovat. De a vizsgálatok azt igazolják hogy a bogyinak több a pozitív hatása mint a negatív pl csökkenti a méhnyakrák kialakulásának az esélyét. Az meg hogy ki mit hisz milyen baja lett tőle az nem mérvadó mivel ezek nincsenek semmivel sem alátámasztva.

2017. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
hát én korábban szedtem kb. 3 évig, az összes szünetet, pár hónapos kihagyásokat. De minden előjött, fejfájás, sivatag alsó tag, a hasam ugyanúgy görcsölt, sőt, mióta abbahagytam még jobban fáj. Egyedüli pozitívum, hogy tudtam mikor jön meg, és egy idő után gyenge lett a vérzés. Ennyi.
2017. júl. 25. 20:57
 18/22 A kérdező kommentje:
pár hónapos kihagyásokat leszámítva*
2017. júl. 25. 20:58
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

1-es és 2es válaszoló! :)

Mindennek megvannak az előnyei és hátrányai.

A pasiknak csökken az élmény óvszerben, értem én, bár nőként csak.

A tablettának azonban rengeteg mellékhatása van. Gyakran okoz elhízást, pattanásokat és nem utolsó sorban trombózist is okozhat, ha valaki hosszú ideig szedi.

Negyedéves gyógyszerészhallgató vagyok. Nem egyszer találkoztam már nyári gyakorlatok során ilyen esetekkel sajnos.

Évekkel ezelőtt kimutatták, hogy a magyar lakosság 10%-a hordozza az V-ös faktor mutációját hordozza. Ez lenne többek között a felelős azért, hogy leállítsa a véralvadást, tehát ha mutálódik nagyobb az esély a trombózisra. A FV Leiden mutáció és az orális

fogamzásgátlók szinergisták egymással, tehát ha valaki hordozza ezt a mutációt és még szed is mellé fog.gátlót attól függően, hogy

- Heterozigóta( 5-10-szeresére!)

- Homozigóta formában (kb. 80-szorosára!) növeli a vénás thrombosis kialakulásának kockázatát.


Ha én orvos lennék és megtehetném, mielőtt valaki elkezdi szedni a fogamzásgátlót elküldeném egy olyan genetikai vizsgálatra, ahol megállapítják van-e ilyen mutációja. Csak ez ugye pénz, az meg nincs...


Nem tudom mi lenne a jó megoldás, hogy mindenkinek jó legyen. Valószínűleg ilyen nincs. :)


L22

2017. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

# 19


Kettes válaszoló vagyok.


Tisztában vagyok azzal hogy milyen mellékhatásai lehetnek a tablettának, és megértem hogy ez óriási áldozat a nőtől.


Viszont szintén tisztában vagyok vele hogy férfiként milyen óvszerrel és nélüle szexelni, és hát ég és föld. A szeretkezés lényege hogy a pároddal az egyik legintenzívebb ponton érintkezik a testetek, az óvszer pedig agyonvágja ezt. Simogasd meg a párod testét kesztyűben, utána meg nélküle. Érezni fogod a különbséget.


És ezzel továbbra se azt mondom hogy a nők dolga a fogamzásgátlás vagy hogy senki ne hordjon óvszert, csak szerintem nem kell elbagatellizálni hogy mit jelent egy pasinak az óvszer.

2017. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!