Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak! Ti mit gondolná...

Fiúk, férfiak! Ti mit gondolnátok egy olyan lányról, akit megismertek és kiderül, hogy fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés

Úgy értem megismertek egy lányt,tegyük fel elkezdtek járni,és rájönnétek,hogy a lány már régóta fogamzásgàtlót szed.

Mit gondolnátok? Haragudnàtok rá? Én majd szeretném,ha a pasi is védekezne a fertőzés miatt. Ezt ,hogy mondjam meg? Mert ugye egyik pasi se szereti gumival.

Èrtelmeseket köszönöm



2013. okt. 21. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát elgondolkodnék rajta, hogy miért szedi, két okra tippelnék. Vagy azért, mert még összejár kúrni valakivel, vagy azért, mert régóta vágyik már arra, hogy legyen szex és nem híve a kotonnak. Én nem védekeznék kotonnal veled, ha szedsz gyógyszert, mivel én teljesen egészséges vagyok, és feltételezem te is (ha már valamennyire megismerlek, csak kiderülne valami).
2013. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Attól függ miért szed, ha nem él nemi életet.

Viszont, ha szedi, és még elvárja, hogy gumit húzzak, az engem kiakasztana. Ha szeretném is a csajt, akkor is egy idő után a fszom is kilenne a gumival...

Már így is odaadnám egy ujjpercem azért, hogy ne kelljen azt a szart mindig a farkamra húzni.

Viszont milyen fertőzést kapnál el egy sráctól, aki szeret, és nem csal meg? Nem bíznál benne, hogy nem csal meg?

2013. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnék rá :) Az elején persze normális a ha a pasi is húz gumit, de ha már régóta együtt lesztek és akkor is csak ilyen felállásban szeretnéd, akkor én azt már kicsit paranoiásnak tartanám. 22/F
2013. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem fog haragudni meg nem a semmiért szeded..

én pl nem haragudnék nincs benne semmi rossz szex közben így csak kevesebb esély van a terhességre.

F

2013. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De most ezért miért haragudnának? Vannak, akiknek amúgy is szedniük kell, nem csak fogamzásgátlás céljából írhatják azt fel. Gumit húzatni viszont tök felesleges, ha szedsz gyógyszert.
2013. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
basszus fertőzés nem csak nemi betegség lehet fiúk :D értem én, hogy szar nektek kotonnal, de egy random gombás fertőzést is simán átadhattok így a barátnőtöknek, amit az uszodában szedtek össze. valószínűleg én sem használnék kotont fogamzásgátló mellé, de azért picit gondoljátok már át :)
2013. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6: és aki nem jár uszodába?
2013. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem haragudnék rá,nekem van egy nagyon jó ismerősöm aki azért szed fogamzásgátlót, hogy kontrollálja a menzeszét
2013. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért kérném meg hogy a pasit is védekezzen ,mert hallottam a múltjáról,hogy kikkel volt együtt és nyílván még nem ismerem őt annyira,hogy vajon milyen baja lehet,viszont szerelmes vagyok belé.Èn meg azért szedem a gyógyszert ,hogy megjöjjön mindig időben kb 1 éve nincs partnerem.
2013. okt. 21. 19:56
 10/13 anonim ***** válasza:

áhá. tuti nem haragudnék. :) Egészségügyi okok miatt. :)

A multját ismerve kicsit már a gumit is értem. De ne add oda magad olyan könnyen...ha szeret, akkor melletted marad, és addig az is kiderülhet, hogy csal e mondjuk. De a gumis rész, akkor is kikészítene. :D

Lehet,hogy egy sztereotip pasi vagyok, de már én se akarok gumit használni, barátnőm viszont hajthatatlan...

2013. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!