Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kapcsolatban élők! Nálatok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők! Nálatok ki fizeti a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
most szeretném megkérni a barátomat arra hogy fizessük úgy hogy az egyik adagot ő a másikat én de mivel mind a ketten tanulók vagyunk tehát nincs saját keresetünk ez így elég nehéz tehát csak szülő segítségével lehetne megoldani.igazság szerintem ezt anyum mondta hogy jobb lenne ha ő is beszállna(mivel 3havonta 6000 forint elég húzós nekünk kiadni), de én igazából sose kérném ilyesmire,pisit kellemetlennek is érzem,nem tudom hogy fog reagálni ha erre kérem és nem is tudom hogy is kéne megkérnem erre. egyáltalán nem vagyok anyagias de megértem hogy anyum így gondolja ezt a dolgot mivel ő fizeti.
2013. okt. 20. 21:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*picit kellemetlen(bocsi a hibákért)
2013. okt. 20. 21:52
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a pisit nem érzem kellemetlennek, sőt kifejezetten jó :D a viccet félretéve.. dolgozzatok suli mellett
2013. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nyugodtan szólj a barátodnak,hogy segítsen be!


megmondom őszintén, nekem is a szüleim fizették,de nem kértem meg az akkori páromat,mert jómódban voltunk...


most már kereső felnőtt vagyok,és ha komoly kapcsolatban lennék,akkor megfontolnám, hogy ha nem is a fog.gátlót,de a nőgyógyászati vizsgálatokat felezzük el pénzben!


szóval ne félj ilyet kérni a párodtól.

2013. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélgetni, és mondd el neki, hogy mi a helyzet. Szerintem, az jobb megoldás lenne, hogy felesben fizessétek.

Nem tűnsz anyagiasnak ettől, kapcsolatban vagytok, neki is számít a védekezés, neki is jó így neked is. Nyugodtan megkérdezheted tőle.

2013. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát nem igen tudunk dolgozni suli mellett,gimisek vagyunk
2013. okt. 20. 21:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Először is, nagyon szomorú, hogy 3 havonta 6000 Ft megterhelő Anyukádnak. Őszintén sajnálom. Hogy az eredeti kérdésre válaszoljak, amíg csak jártunk a barátommal (azóta a férjem), teljesen egyértelmű volt, hogy én fizettem a fogamzásgátlót. Mi ezt sokáig kiegészítettük gumival, azt a barátom fizette. Végülis megosztottuk a fogamzásgátlás költségeit. Mondjuk mi abban a szerencsés helyzetben voltunk, hogy én kerestem egy kis mellécasht. (korábban sportoltam, és heti egyszer visszajártam tanítani), a barátom meg kapott ösztöndíjat, aztán munkába állt, tehát volt önálló bevételünk. Az összeköltözés után már közös kasszát kezeltünk, úgyhogy az élet összes költségét együtt álltuk. Egyébként nincs ebben semmi kellemetlen vagy ciki, és ez nem is anyagiasság. Nagyon helyes, hogy felelősségteljesen védekeztek, de ez is, mint minden más az életben, pénzbe kerül. A lényeg, hogy ne kerülgesd a forró kását, egyszerűen mondd el neki, hogy mi a helyzet, mi a megoldási javaslatod. Feltételezem, a barátod szülei sem akarnak még nagyszülők lenni... Ez még egy nagyon egyszerű pénzügyi kérdés. Ha lesz valami komoly a kapcsolatból (összeköltözés, esetleg házasság), ennél sokkal-sokkal bonyolultabb és nehezebb pénzügyi kérdéseket kell még megoldanotok.
2013. okt. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért nem váltjátok ki 3x-rra?Váltsatok egyszerre csak egy levelet ki,a receptet visszaadják,így nem kell 6000-et kidobni zsebből,hanem csak 2000 ft-ot! :) Következő hónapban megint viszed ugyan azt a receptet,kiadnak mégegyet ennyi...
2013. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van amúgy gumi is mond meg neki ha nem fizet védekezzen ő!!
2013. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a baj, hogy ilyen nyomorult világban élünk hogy 3 havonta 6 ezer forint is megterhelő....Szóval...mi felesben vesszük a gyógyszert, párom magától jött rá erre, nem kellett noszogatni. Mondta hogy ő akarja fizetni a felét, ennyivel is segíteni akar. Azóta így vesszük. Ne érezd kellemetlennek, ez a Ti érdeketek, nem csak magad miatt szeded, hanem miatta is hogy ne legyen idő előtt apuka. Ülj le vele és beszéljétek meg, biztos bele fog egyezni. Hiszen, mint mondtam az ő érdeke is.
2013. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Felesben fizetjük.
2013. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!