Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki szed közületek Jangee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szed közületek Jangee fogamzásgátlót? Tapasztaltatok valamit ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igen. Kicsit konkrétabban mire vagy kíváncsi?
2011. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát valami mellékhatás, meg ilyenek.. ez az első fogamzásgátlóm, szóval nem tudok sokmindnt róla.
2011. jún. 17. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Eddig ez a 2. amit szedek, és ennek van a legkevesebb mellékhatása (legalább is rám). Ami elő szokott fordulni, hogy néha a 2.-3. tablettaszedési héten 1-2 napig barnázok vagy vérezgetek. De azt mondta a nőgyógyász, hogy a védelem teljes, csak kicsit kellemetlen.
2011. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm ilyet szed. Azt mondta, hogy nőtt a libidója, és nagyobb az étvágya, hangulatingadozásai vannak.
2011. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is ilyet szedek, ma kezdem el a negyedik levelet

talán annyi mellékhatása volt, hogy a 7. tabletta után egyik reggel rosszul lettem, mintha gyomorsavat hánytam volna, de ennyi. azóta se, nem híztam, stb.

2011. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ma végeztem az 1. levéllel! :)

barnázás volt pár napot, de ki lehetett bírni, 1 tisztasági betét/nap, szóvla nem volt vészes.

Semmi mellékhatás, talán simább lett a bőröm:)

Nekem bevált eddig.

2011. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:))
2011. jún. 18. 10:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit mintha nagyobb lenne a mellem tőle.

De ezenkívül semmi bajomtőle.

2013. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, utólag érdekes visszanézni a kérdést. Nos, 1 éve hagytam abba, mert gyermeket szeretnénk és nem állt vissza a ciklusom, mellékhatásként teljesen összezavarta a hormonrendszerem, ami még nem jött helyre, így nem jött össze baba sem :(
2013. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!