Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kapcsolatban élők! Nálatok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők! Nálatok ki fizeti a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
most szeretném megkérni a barátomat arra hogy fizessük úgy hogy az egyik adagot ő a másikat én de mivel mind a ketten tanulók vagyunk tehát nincs saját keresetünk ez így elég nehéz tehát csak szülő segítségével lehetne megoldani.igazság szerintem ezt anyum mondta hogy jobb lenne ha ő is beszállna(mivel 3havonta 6000 forint elég húzós nekünk kiadni), de én igazából sose kérném ilyesmire,pisit kellemetlennek is érzem,nem tudom hogy fog reagálni ha erre kérem és nem is tudom hogy is kéne megkérnem erre. egyáltalán nem vagyok anyagias de megértem hogy anyum így gondolja ezt a dolgot mivel ő fizeti.
2013. okt. 20. 21:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
jó nem azért írtam ide hogy az anyagi helyzetünket minősítsétek.jelenleg úgy élünk hogy 6000 forint nekünk sok mivel az a pénz kajára is mehetne vagy a telefonszámlára de nem is magyarázkodok szerintem mindenki érti miről is beszélek. de azért köszi az értelmes válaszokat,sokat segítettek.
2013. okt. 22. 22:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a ciki, hogy a pasinak magától nem jut eszébe, hogy beleszálljon a költségekbe..

Egyrészt a fogamzásgátlás mindkettőtök érdeke, másrészt meg ha már te vállalod a keményebb részét a dolognak (azt, hogy beszeded, kockáztatva az egészséged), annyit igazán megtehetne, hogy legalább a felét fizeti.

Egyszerűen mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha beszállna a költségekbe, mert mindkettőtök érdeke.

Ha nem tetszik neki, akkor mondd meg, hogy akkor használjatok óvszert és vegye ő.

2013. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szó sincs róla, hogy az anyagi helyzetedet minősítenénk! Egyszerűen szomorú, hogy ilyen világban élünk, hogy lassan megfizethetetlen a fogamzásgátlás. Hidd el nekem, nem a tiétek az egyetlen háztartás, ahol ez probléma. Nem akartalak bántani sem Téged, sem az Édesanyádat. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy fél éve osztrák fizetésből élünk a férjemmel, és hirtelen megdöbbentem, hogy Magyarországon probléma 20 eurot kiadni (épp aznap szórtam el egyetlen ruhadarabra pontosan ennyi pénzt. Bevallom, kicsit elszégyelltem magam) Nagyon helyes, hogy a barátoddal biztonságos szexet akartok. Remélem sikerült megegyezni a pároddal.
2013. okt. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!