Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mi a véleményetek...

Lányok! Mi a véleményetek arról ha megismertek egy fiút és jól láthatóan herpesz van a száján? Az az első benyomásba beleszámít?

Figyelt kérdés
Nem csókolóztok tehát nem kaphatjátok el.
2013. máj. 19. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha lehet akkorra szervezze a randit, amikor elmúlt, meg akkor ismerkedjen...
2013. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tegyük fel h a helyzet úgy hozza...

Nem mindenki úgy áll neki hogy na most megyek ismerkedni vagy most ha törik ha szakad akkor se ismerek meg senkit.

2013. máj. 19. 10:58
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Undorodnek tole, bar az evek soran, nyilvan enyhulne a dolog.

De tenyleg ne ilyenkor ismerkedj. :D

2013. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:S
2013. máj. 19. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem számít bele, mert árkivel előfordul. Teljesen természetes emberi dolog..
2013. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.

Megyek ma házibuliba, ott lesz egy csomó ember és nem szeretném ha emiatt undorodnának tőlem.

2013. máj. 19. 11:03
 7/10 anonim válasza:
jaj én megértelek és nem érdekelne mert tudom milyen rossz, nálam rendszeresen kijön kb. kéthavonta pl legutóbb na mikor jött ki?! hát persze h a randim napján amikor először találkoztam a sráccal, kicsit kellemetlen volt de mégsem mondtam le mert nem éreztem akkora problémának.
2013. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A herpesz csak épp természetes emberi dolognak nem mondható. Épp ellenkezőleg, a szervezet rendellenes működéséről árulkodik. És az orvostudomány mai állása szerint nem is gyógyítható, csak tünetileg kezelhető. Magyarul ha egyszer elkapod valakitől, az egy életre szóló ajándék lesz. És nem csak csókolózással terjed...
2013. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha hozzám jönnél házibuliba, már a küszöböt sem lépnéd át herpesszel...
2013. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csókolózáskor, közös pohár használatakor terjed.

Egy kézfogástól nem lehet elkapni. Egyébként meg nem tudhatod, lehet hogy benned is megvan a vírus és majd évek múlva jön elő.

2013. máj. 19. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!