Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex gumi nélkül, férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex gumi nélkül, férfiak?

Figyelt kérdés

Páromnak előttem 5-6 alkalmija volt, gumi nélkül. Joggal várhatom el, hogy csináltassunk mindketten STD-t? (én mindig gumival csináltam, de oda-vissza működik csak az ilyen dolog. Joggal elvárhatja ezt tőlem is.

Van olyan köztetek, aki megcsináltatta? Mi a menete? Mennyire kellemetlen? Ő nem szereti az óvszert, én elvagyok vele.


2017. júl. 25. 15:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Én meg a töltött káposztát nem szeretem...


Most komolyan ez a kifogás, hogy "nem szeretem"...szánalmas! Nem az lenne a nomrális hozzáállás, hogy "Persze Drágám nem gond, inkább, mint hogy te kapkodd a hormonokat feleslegesen"

Bár lehet csak nekem rossz a hozzáállásom.

2017. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező: igen, joggal várod el hogy csináltasson tesztet, szerintem ezzel semmi gond nincs. Felnőtt emberek akiknek voltak már kapcsolataik alap hogy csináltatnak. Egyáltalán nem kellemetlen. Akkor is érdemes megcsinálni ha óvszerrel védekeztek, mert egyéb úton is el lehet kapni dolgokat, meg amúgy sem árt tudni.



# 1

Igen, szerintem neked rossz a hozzáállásod. Átterheled a pasira száz százalékban a fogamzásgátlás kellemetlenségét, nehogy a nő szenvedje el. Se a tabletta, se a gumi nem alap, ez mindig megbeszélés kérdése. Igen, a nőnek nagy áldozat a tabletta, de egy férfinak meg a gumi az. Nem értem miért lenne "abnormális" hogy felmerül hogy nem gumival védekeznek.

2017. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
#2: Pasi vagyok
2017. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%

# 3 Nem is hívtalak nőnek :)


Ha pasi vagy ha nem, ez szerintem közös megegyezés kérdése. A gumi az egyik, a tabletta a másik fél részéről jelent áldozatot, nem értem miért lenne természetes hogy a férfi vállalja ezt be.

2017. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Még mindig nem világos, hogy miért akkora nagy áldozat a gumi használata egyeseknek?
2017. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
igen, mondjuk azért azt valljuk be, hogy a gumi nagyon maximum az élvezeten ront pár százalékot, a tablettának viszont ezer más mellékhatása van, sajnos. :(
2017. júl. 25. 16:23
 7/22 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy tudtommal férfiaknál a hpv-t pl nem szűrik...
2017. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
de lehet kérni a csomag mellé nem?
2017. júl. 25. 17:18
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
nekem a nemibeteg gondozót felhívva azt mondták, hogy férfiaknál nem szűrik. aztán nem tudom. ha megtudod írd meg ide légyszi.
2017. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Hát pl a HPV-től a koton sem véd, szóval húzgálhatjátok ész nélkül.
2017. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!