Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után lehet még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet még abortuszon átesni? Nem vagyok terhes, csak nem tudom pontosan.

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 17:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ti szóltok be a kérdezőnek, holott kb. az egyetlen értelmes választ az előttem szóló írta. Hadd gratuláljak nektek, hogy fogalmatok sincs semmiről! Mi ez a marhaság, hogy 12. hét után magzat??? A 8. terhességi héttől nevezzük magzatnak. A 12. hét pedig az első trimeszter vége...ilyen egyszerű. Wááá :S:@
2010. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 LN09 ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nyugodjál meg!


12. hétig nem magzat hanem embió... Nem is értem minek idegeskedsz.

2010. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 LN09 ***** válasza:
Amúgy meg milyen beszólogatásokról irkálsz itt??? A kérdésre válaszoltak.
2010. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Nigra ***** válasza:

A 8. hétig nevezzük fötusznak vagy más néven embriónak! A 8. héttől magzat. a 16.héttől a magzatnak már öröklési és egyéb alkotmányos jogai is vannak



Nigra

2010. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 LN09 ***** válasza:

Akkor biztos a dokinak nem jól tanitották az egyetemen, meg nekem is...

Na, mindegy, ti biztos jobban tudjátok.


De teljesen mindegy meddig lehet elvetetni egy babát. Az a szomorú, hogy van aki elveteti... Persze itt nem azokra gondolok akiknek beteg vagy egyéb problémájuk van.

2010. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 LN09 ***** válasza:
*meg nekem sem.
2010. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Tudod szerintem neked tanították rosszul, mert nekem is azt mondta a tanárom, hogy a 8. hétig embrió, ha gondolom szívesen bescannelem neked az egyetemi jegyzetemet, ott van benne az egész. Nem is értem mit lázadozol itt, ha láthatóan te vagy félreinformálva. Állításod szerint egészségügyis vagy, tudod szerintem egy egészségügyisnek nem illik véleményt nyilvánítani abortusz ügyben. A betegeknek meg főleg nem. Mindenkivel történhet ilyen szar helyzet, akárkivel előfordulhat. Szörnyű, hogy manapság mindenki csak ítélkezni tud, de maga körül szétnézni nem.
2010. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja a foetus pedig magzatot jelent, tehát a 8. héttől nevezzük foetusnak. Az embrió az embryo, de én még nem láttam, hogy bárki így használta volna. A foetust azt szoktuk, valahogy könnyebb így mondani. A 12. hét mindössze az első trimeszter végét jelzi, jó persze vannak jelentősebb változások a 12 hét során, fejlődés tekintetében, de nincs ilyen nagy ugrás, mint az embrionális vagy magzati ugrás között.
2010. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 LN09 ***** válasza:

Én lázadozok? Te mit csinálsz?!

Nem érdekelnek az egyetemi jegyzeteid, köszi. Lehet, hogy pont téged tanitottak rosszul.


De nem is érdekel.

Amúgy meg honnan tudod, hogy nem volt abortuszom? ( nem volt ) De tudod én talán sokkal rosszabb dolgon mentem át, amit nem kivánok senkinek! Én szültem két babát akik rá pár nappal meghaltak. Velük együtt 4 babát veszitettem el, szüléskor majdnem meghaltam.

Tényleg nem történt velem szar helyzet!!!



Eü.-s vagyok, de ugyanolyan ember, tehát véleményem nekem is lehet és nem betegnek nyilvánitottam véleményt ezzel.

De örülök neki, hogy Te okos vagy!

2010. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 LN09 ***** válasza:
Amúgy meg ki itélkezett? Biztos, hogy egy fórumon járunk??? Mert ez már a második dolog amihez semmi köze ennek a kérdésnek.
2010. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!