Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az abortuszon kivül van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az abortuszon kivül van valami megoldás egy kb 1 honapos nem kivánt terhességre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
legjobb tudomásom szerint nincs, csak az abortusz. talán még "szerencse" is, hogy legalább ez az egy van, ha beüt a baj.
2010. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
3-hónapig el lehet vetetni
2010. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sincs más lehetőség, csak az abortusz


rólad van szó? hány éves vagy?

2010. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
töri tanárunk mesélte, hogy régen úgy vetéltették el a nőket, hogy nekilökték őket valaminek. ajtófélfának, vagy hasba ütötték őket nagyon erősen. és hát ugye ebbe belehalt a magzat.
2010. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1: megszülöd és megtartod

2: megszülöd és örökbe adod

3: abortusz

Én más megoldást nem látok. Ugye nem arra gondoltál, hogy vannak-e házi "elvetélési praktikák"?

2010. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
én a forró vízről hallottam, hogy abba kell ülni, régen így csinálták, nem tudom, nem lennék a helyedben
2010. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tul egy váláson,probálkozom egy ujabb kapcsolattal ami egy éve tart. Jonak mondhato,de egyelöre még távkapcsolatban élünk.Ugy érzem még nagyon korai lenne egy baba,ha egyáltalán bevállalnánk.Egyébként 34 vagyok,és van egy 14 éves fiam az elözö házasságombol.Neki is van 2. Szoval elég megfontolando.
2010. okt. 22. 20:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező abortuszon kivül csak 1 megoldás marad ha nem akarod megtartani a kisbabát az örökbe adás! vagy most milyen válaszra vártál?
2010. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
34 évesen most érsz annak a kornak a határához, ami után már nagy valószínűséggel fog valamilyen rendellenességgel születni a gyermeked. Lehet, hogy a kapcsolat szempontjából korainak ítéled a babát, de a korodat tekintetbe véve, biológiailag már nemsokára inkább késő lesz. Jól gondold meg.
2010. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem inkább ezt a kérdést beszéld meg a pároddal. Attól függetlenül, hogy még csak 1 éve vagytok együtt. Abortuszon kívül más megoldás (persze ha egyértelműen nem akarja a babát és még örökbe sem akarjátok adni) nagyon nincs. Szerintem az a legjobb ha nem akarjátok a babát örökbe adjátok, hiszen ezzel másnak is jót tesztek. 30/N.

2010. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!