Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az abortuszon kívül milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dodesz.. kérdése:

Az abortuszon kívül milyen megszakítások léteznek még?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, nem vagyok terhes, csak kíváncsiságból kérdeztem, hogy vajon mégis mik vannak.

Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 16. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van mesterséges és természetes abortusz...
2011. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Az abortusz mióta védekezési módszer?

Védekezési módszerek, a legbiztosabb és mellékhatások nélküli: gumióvszer. Szintén gyakori még a fogamzásgátló tabletta, ami hatékonyságában közelít a gumihoz, de kisebb-nagyobb mellékhatások előfordulhatnak. Aztán a teljesség igénye nélkül: hüvelygyűrű, spirál, presszárium, fogamzásgátló tapasz, stb. Tessék rákeresni, mindegyikről találni fogsz bővebb felvilágosítást.

Védekezésnek tartott módszerek még a naptár-módszer és a megszakított közösülés, hatékonysága mindkettőnek gyatra. Valamint a sterilizálás, ami értelem szerűen csak speciális körülmények között javasolt.

2011. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

egy barátnőm nem mert szólni az anyjának, hogy terhes. a barátjával nem szoktak védekezni, aztán becsúszott a baba.

mivel abortuszhoz anyuci beleegyezése kell, így ez ki volt lőve.

maradt tehát hogy... hűű, eléggé bizarr... kirugdosták belőle.

elkezdte hasba rúgatni magát fiúja egyik haverjával. hatalmas fájdalom, a testet trauma éri, így hát elvetél hatalmas görcsök közepette.


tudom, hogy hazugságnak tűnik, írhatjátok is hogy kamu, de én tudom amit tudok, a többi pedig lényegtelen:)

elég rettenetes történet.

L/16

amúgy egy időben keringett egy történet interneten, hogy egy lány saját magán végzett abortuszt egy bicikliküllő segítségével. na azzal kikaparni magadból egy pici gyerkőcöt sem utolsó...

rettenetes

2011. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2. válaszoló:

itt nem a védekezési módszerekről van szó, hanem megszakításról. Nem ugyanaz.

Ha terhes vagy, nincs más módszer, max a vetélés.

Utolsó, én sajnos elhiszem az első történetet. A második viszont már túl hihetetlen számomra. Ha ilyen történik is, az illető tuti úgy megsebzi magát, hogy akár elvérzik vagy egyszerűen tönkreteszi magát egy életre.

2011. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:50

Ez undorító, rettenetes:S

2011. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

13:50 es története megrázó,de sajnos vannak ilyenek!

Külföldön lehetséges terhességmegszakítás gyógyszerrel is.(sokkal kíméletesebb mint egy abortusz)Itthon még nem engedélyezték! De vetélés okozhat ha forró fürdőt vesz a kismama,régen alkalmazták a nem kívánt terhesség megszakítására!

2011. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szájon keresztül még egy NŐ sem lett terhes.
2011. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

13:50-es, én nem igen hiszem el, mivel vetélés után is el kell menni a dokihoz, a magzat nem maradhat "benned".

Itthon az abortuszon kívül nincs más "megoldás".

2011. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

Második, tényleg nem a védekezést kérdeztem. :D

2011. jan. 16. 16:26
 10/13 anonim ***** válasza:

15,14-esnek teljesen igaza van! A spontán vetélés is az esetek nagy többségében kórházban végződik, először is a "maradékot" ugyanazzal a módszerrel kaparják ki, mint az élő magzatot. Másodszor pedig a vetélés erős vérzéssel jár, ha nem fejezik be művi úton a vetélést, a nő egyszerűen elvérezhet.

Ha meg rugdossák, pláne.


Az abortuszon kívül csak a vetélés van, meg a szülés. A gyerek ezen a 3 lehetőségen kívül sehogy nem jön ki.

A gyógyszeres abortusz is abortusz, igaz, nem piszkálják a méhszájat, ennyiből jobb, de a gyógyszer sem "ártalmatlan" módszer. És mint írták is: Magyarországon nem engedélyezték. És amit még tudni kell róla, nem úgy működik, hogy bemész a dokihoz, felírják, kiváltod, beveszed és minden oké. Mindez kórházban történik, orvosi felügyelet mellett. És van, hogy műtét a vége. Ugyanúgy kell(ene) szülői hozzájárulás, ha engedélyezett módszer lenne.


Jobb védekezni.

2011. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!