Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki volt már abortuszon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már abortuszon?

Figyelt kérdés

Csak egy kérdés.Nekem nem lenne szívem elvetetni...

20/L


2010. máj. 23. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én.
2010. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem lenne szíved elvetetni... Ez azért ennél kicsit bonyolultabb annál, hogy nincs hozzá szíved.


De, hogy válaszoljak is a kérdésedre: én még nem voltam.

2010. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Missed ab-on voltam,amikor elhalt a babám....
2010. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En voltam. Gyogyszer mellett estem teherbe, fogalmam sincs hogyan. Akkor jottem ra, mikor reggelente hanyingerem volt, es nagyon fajt a mellem. Csinaltam egy tesztet, pozitiv lett. Aztan megegyet, mert nem hittem el. az is pozitiv lett. Elmentem orvoshoz, majdnem elajultam mikor 100%-ra kozolte, h az vagyok. 5 hetes voltam.

Nagyon rossz volt, de nekem nem voltak meg a korulmenyeim ahhoz, h megtartsam. Fajt a szivem es tuti, h ha egyszer lesz gyerekem, akkor ha ranezek, eszembe fog jutni, hogy hiaba csak egy gyerekem van, o megis mar a masodik, mert az elso nem szulethetett meg.

Az apanak nem mondtam meg. Nem tudom, h jo dontes volt e egyedul donteni. Azota sem tudja. Ez 3 eve volt.

26/L

2010. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem voltam.


"Nekem nem lenne szívem elvetélni." Ez egy elég nehéz kérdés. Vannak, akik ellene vannak, mert élőlénynek számít már magzat korában is, de, vannak, akik mellette - inkább utóbbihoz tartoznék, egy okból: Hogy tartod el? Attól még, hogy nem veteted el, nem csak a te életed változik meg, hanem az övé is, hiszen fel kell nevelned, gondoskodnod kell róla, sokat fizetni .. de miből, ha nincs rá pénzed? Érdekes kérdés. És hülye kijelentés

2010. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!