Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti nem érzitek kihasználásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek kihasználásnak a pasik részéről, hogy nektek kell tabit szednetek a felhőtlen szexért?

Figyelt kérdés

Már a második kapcsolatomban jön elő ez a téma :( és szerintem nektek pasiknak nagyon könnyű csak úgy lenni, és szexelni felelősség nélkül, mindent a lányra hárítva.. próbáltam már több gyógyszert, és mind tönkreteszi a hormon háztartásom, ingadozik a hangulatom, hisztisebb ingerültebb leszek, picit hajlamos vagyok depizni is, szóval én nagyon utálom ezt.. de persze megteszem a páromért, csak azért mégis igazságtalannak érzem ezt az egészet! Titeket ez nem zavar? Csak én reagálom túl?

Én tényleg áldozatkésznek érzem magam egy kapcsolatban, és persze szeretek szexelni, mert nyilván élvezem én is gyakran csinálom a páromnak orálisan, sőt az anális szexben is partner vagyok, nincs sok gátlásom, szóval az a tipikus bevállalós csajszi vagyok de nem fér a fejembe, hogy az eddigi párjaim pár hónap együttlét után miért erőltetik, hogy szedjek tablettát? Nem gondolják, hogy ez áldozat a részemről? Basszus olyan nehéz lenne gumit húzni? Annak ráadás nincs semmi mellékhatása sem!



2017. jún. 11. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

Itt a probléma az, hogy a nő teletömi magát olyan hormonokkal, amelyek nem természetből eredendőek, azaz, neki kell úgymond felborítani a szereveztének a normál működését. Persze, vannak kirívó esetek, amikor a fogigátló segít bizonyos betegségeken. De sajnos hosszútávon ártalmas, és trombózist is okozhat.

Emiatt érzi a nő ezt "áldozatnak", míg a gumi "csak" egy annyira elhanyagolható kis élvezetivesztéssel járhat a pasi részéről, hogy az ahhoz képes semmi, hogy a nő évekig a gyógyszerrel hormonsokkot ad a szevezetének.

Egyébként egy normális pasinak a gumi nem okoz gondot, csak azok a pasik rináylnak miatta, akik önzők.

Plusz a STD ellen csak a gumi véd, az antibébi tabi nem.

2017. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tartom áldozatnak magamat, amiért fogamzásgátlót szedek, szerintem ezt hülyeség így felfogni. Én azért szedem, mert régen elájultam menstruáció alatt, első nap majd meghaltam, nagyon görcsöltem. Nem a barátom erőltetésére kezdtem bele. Ha neked a barátod erőlteti a te akaratot ellenére, akkor le kell állítani, a tabiszedés a te döntésed.

20N

2017. jún. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Irassál fel másik tabit.

Pasiként mondom, én nem bíznám pasira a tabi szedést, mert tuti elfelejtené.

Továbbá ettől nem leszel mártír.

A gumival sexelés eléggé lohasztó. Mi sem szeretjük a párommal. Nem az igazi. Ráadásul, ha kiszakad, akkor gáz van. A 72 órás meg nem túl egészséges.

Jah és nagy étvágy mellett rohadt drága is.

Szóval ha nem bírod a dolgot és a párod nem vevő rá, akkor tegyél neki egy szívességet és engedd el.

2017. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!