Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti nem érzitek kihasználásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek kihasználásnak a pasik részéről, hogy nektek kell tabit szednetek a felhőtlen szexért?

Figyelt kérdés

Már a második kapcsolatomban jön elő ez a téma :( és szerintem nektek pasiknak nagyon könnyű csak úgy lenni, és szexelni felelősség nélkül, mindent a lányra hárítva.. próbáltam már több gyógyszert, és mind tönkreteszi a hormon háztartásom, ingadozik a hangulatom, hisztisebb ingerültebb leszek, picit hajlamos vagyok depizni is, szóval én nagyon utálom ezt.. de persze megteszem a páromért, csak azért mégis igazságtalannak érzem ezt az egészet! Titeket ez nem zavar? Csak én reagálom túl?

Én tényleg áldozatkésznek érzem magam egy kapcsolatban, és persze szeretek szexelni, mert nyilván élvezem én is gyakran csinálom a páromnak orálisan, sőt az anális szexben is partner vagyok, nincs sok gátlásom, szóval az a tipikus bevállalós csajszi vagyok de nem fér a fejembe, hogy az eddigi párjaim pár hónap együttlét után miért erőltetik, hogy szedjek tablettát? Nem gondolják, hogy ez áldozat a részemről? Basszus olyan nehéz lenne gumit húzni? Annak ráadás nincs semmi mellékhatása sem!



2017. jún. 11. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Én azért szedek tablettát-mert vérzészavarom van, kettő állandó partnerem van: a férjem, 3, nem akarok gyereket.

4-sokkal élvezhetőbb nekem gumi nélkül a szex.


Nem, nem vagyok áldozat :)

2017. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit én is szívásnak érzem, pont azokért, amiket írtál, nekem is sz.r hangulatom van tőle. Bár ha a barátom szedné (ha lenne ilyen), akkor még nyugtalanabb lennék, mert midnent elfelejt, szerintem minden másnak elfelejtené bevenni s szerinem már vagy 20X estem volna teherbe, ha rajta múlna.
2017. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek a kérdezövel. Én nem szednék, húzzon gumit és kész.
2017. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
csakhogy gumi nélkül a szex néha már nem is élvezhető, mert nem lehet érezni a nőt és ezt sosem fogod megérteni mert nincs farkad, ha nem tetszik és/vagy nem akarod szedni akkor szakitsatok aztkész
2017. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem érzek semmiféle kihasználtságot: én tudom hogy bevettem a tabit; nem bízom másra a védekezést, mert az, hogy terhes akarok-e lenni, az kizárólag az én döntésem!

Gumi nélkül sokkal élvezetesebb számomra is.

Arról meg nem is beszélve, hogy nekem duzzadtabbá teszi a melleimet...

2017. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem erzem annak. De en nem is azert szedem, hogy utana ide jojjek martirkodni, hogy en mekkora hos vagyok, hogy megteszem ezt a hatalmas dolgot a paromert, meg mekkora aldozat meg tarsai... Nem erte teszem, kozos erdek, hogy ne legyunk 10-en mire betoltom a 30-at....
2017. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem érzem annak. Saját elhatározás miatt szedem. Egyrészt megszüntette a menstruációs görcseimet, és beállította napra pontosan a vérzést. Másrészt gyűlölöm gumival csinálni, egyszerűen nem érzem igazán a férjemet, ő sem engem. A gumi nem csak őt, engem is lelohaszt, nem élvezetes számomra az aktus. Gumi nélkül ég és föld a különbség.
2017. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Dede, ezért használunk gumit. Régenszedtem tabit, szívás volt nagyon. Amelyik férfinek van kellő potenciálja, az megoldja óvszerrel, én így keresek partnert is. Aki nem partner ebben, az szerencsére nálam mindig a legelején ki szokott derülni, így nincs ezzel gondom.
2017. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem mielőtt anya lettem, soha semmi gondom nem volt a fogamzásgátlóval, így semmi áldozatot nem éreztem emiatt, hisz nekem korábban nagyon erős menstruációs görcseim voltak. Kivizsgáltak, semmi bajom nem volt, szimplán ilyen típus voltam. Nos, ezen a fogamzásgátló nagyon sokat segített. Úgyhogy abszolút nem éreztem áldozatnak.

Viszont miután szültem, utána nem bírtam a fogamzásgátlót. Állandó hüvelyszárazsággal küszködtem, megduzzadtak úgy a mirigyek a melleimben, hogy borzasztóan fájtak, az együttlétek is fájdalmasak voltak, állandó irritációval, illetve fertőzéssel küszködtem. Utána úgy döntöttem, hogy abbahagyom, kész, hátha a tabletta lesz a ludas. Így is volt. Azóta nem szedem, a problémáimat mintha elvágták volna, óvszerrel védekezünk a férjemmel.

Nyilván szó se róla, neki is jobb lenne óvszer nélkül, de mivel ez a két szóba jöhető védekezési módszer van mind a kettőnk részéről, így nem nyavajog a gumi miatt, sőt, simán érez benne, én is őt és teljesen jó és kiegyensúlyozott nemi életünk van.

Szóval ha neked is egészségügyi okai vannak, gondok vannak szedés mellett, akkor ne szedd és válassz olyan partnert magadnak, aki tisztában tartja az egészségedet és előrébb valónak, mint a saját élvezetét. Hozzátéve, hogy igen, biztos sokkal jobb gumi nélkül a pasiknak (bár én személy szerint jobban örülök, hogy nem kell rögtön rohannom a fürdőbe mosakodni és nem folyik még utána fél napig belőlem a cucc), de abban is lehet igen is érezni a másikat és mocskosul élvezni a szexet is!

2017. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Rakass be spirált. 10 évig semmi bajod nem lesz vele.
2017. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!