Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Általában miért a nőkre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában miért a nőkre hárítják a fogamzásgátlás terhét? Ha volna férfi "tabletta", szednétek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 08:07
1 2
 1/16 icu75 ***** válasza:
57%
Azért egyrészt mert ez egy patriarchális berendezésű társadalom. Másrészt azok a kísérletek amiket férfi fogamzásgátló gyógyszer létrehozására indítottak,nem túl sikeresek(libidócsökkenés és merevedési problémák). De mondjuk a gumi az nem női fogamzásgátlás,és az ondóvezeték elkötés sem az. Vitathatatlan hogy nőként több védekezési mód közül választhatunk
2016. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha lenne akkor szednék.
2016. jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak anny lenne, hogy minden nap egy bogyót megeszek, akkor simán.
2016. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

#1

Már megint ez a femcsi f**g a patriarchális társadalomról. Egyébként létezik férfi fogamzásgátló injekció de pont a nők tiltakoznak ellene a legjobban. Ennyit erről.

2016. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 icu75 ***** válasza:
7%
Nem vagyok femináci,klasszikus férfi -női szerep híve vagyok. Háztartásbeli,ellátom a szeretteimet és boldog vagyok tőle. De attól még az igaz hogy ez patriarchális társadalom.
2016. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz.
2016. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hehe. Igen, rohadtul szedném.


És azt tudtátok hogy pont a feminista, egyenlősdit követelő nők tiltakoznak sok esetben a férfi fogamzásgátló létezése ellen? :D


[link]

2016. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Én szerencsére elég sok intelligens férfivel találkoztam, akik így vélekedtek: "Ketten kellünk ahhoz, hogy gyerek legyen, szóval ha nem akarjuk, hogy legyen, az is mindkettőnk felelőssége!" Szóval azért nem minden férfi hárító... :-)

De hallottam olyat is, hogy a férfi azért ódzkodott a gumitól, mert hogy abban nem érez semmit, és azt mondta, hogy az óvszeres szex, az csak amolyan "műanyag szex". És akkor már jobban jár, ha inkább a párja szed valamit. Ők, gondolom, nem utasítanák vissza, hogy tablettát szedjenek, feltéve persze, hogy az élvezetet meg a teljesítményt nem rontja le...

Na, meg van a harmadik csoport, az ostobáké, akikről jobb nem is beszélni... Akik úgy ordítanak az asszonnyal, ha véletlenül teherbe esik, mintha nekik semmi közük nem lett volna a dologhoz. Azok meg szimplán csak hülyék meg önzők. Azok, gondolom, nem is szednének semmit, mert hogy "a nő az, aki szül, hát ő is tegyen róla, ha nem akar szülni!" (És magukban hozzáteszik: "Én csak dugni akarok!!!")


Hát, én nagyjából így látom...

2016. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kincsesne ***** válasza:

Az előttem író kimondta a lényeget: a nő szül, nem a férfi. Ha a nő nem akar szülni, akkor védekezzen.

Azonban: ha a férfi IS gyerekeket akar, akkor mindketten a legnagyobb örömöket élvezhetik, teljesen zavartalanul, egymással is, a létrehozott népes családjukban is, amíg csak élnek!

Gondolják meg: ez nem lehet elhanyagolható szempont: nem az esetleg "sikeresnek" mondható pillanatokért érdemes élni!

2016. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tom Benko ***** válasza:
Mert kényelmesebb. Pedig a legtöbbet pont a férfi tehet, a legmagasabb biztonságot nyújtó eszköz az óvszer.
2016. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!