Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Általában miért a nőkre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában miért a nőkre hárítják a fogamzásgátlás terhét? Ha volna férfi "tabletta", szednétek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 08:07
1 2
 11/16 anonim válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a párom használná ha arra kérném, hogy használjon férfi fogamzásgátlót, de én jobbnak érzem ha én szedem. Egy gyermek születése 2 ember felelőssége, de egy nőnek sokkal több vesztenivalója van egy nem kívánt terhességgel. Bízom a páromban, de az ember alap természete, hogy időnként elfelejt dolgokat. Nem akarok idő előtt azért teherbe esni, mert elfelejti bevenni a bogyót, vagy nem jól szedi. Míg én szedem addig tudom, hogy megfelelő a védelem. Nem aludnék nyugodtan ha nem lennék biztos a dolgomban.
2016. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mert a férfi fogamzásgátlótól gyengül a teljesitmény, meg azért a krémet kicsit vékonyabb csöbe kell benyomni.
2016. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Tom Benko ***** válasza:
@12: Ezt alá tudnád támasztani valamivel? Inkább pszichésen kódolt dolognak tűnik inkább.
2016. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Majd rákeresek neked de neten is tvben is "szakértök" beszéltek róla. Lényeg: hogy ne termelödjön vagy ne annyi életképes termelődjön ahhoz a ffi nemi hormon szintet kell csökkenteni,aminek a csökkenése az időskori impotencia okozója. Nekem pl pszihésen jobb lenne.
2016. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 pedrok válasza:
Azért az hozzá kell tenni, hogy anőknek stabilizilálja a hormonokat, így lerövidíti a menstruációs ciklust és görcsöket vannak nők akik csak ezen előnyök miatt szedik
2016. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 t9 válasza:
Mindenki a saját egészségéért, a saját testéért felel elsősorban. Az a legeslegtutibb, ha a nő gondoskodik a fogamzásgátlásról. Én biztosan nem bíznám a másik félre a dolgot  És minden elismerésem azoknak a férfiaknak, akik vakon megbízniuk a partnerükben. Ha férfi lennék, én sosem lennék nyugodt, kivéve ha óvszerrel lennénk együtt a párommal XD Szóval valószínűleg szednék gyógyszert :)
2016. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!