Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Szexeltük a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Szexeltük a barátommal és megszakitós módszerrel szoktunk védekezni.

Figyelt kérdés
Szexeltük a barátommal és megszakitós módszerrel szoktunk védekezni és hát ő véletlen nem birta már és azt mondta kicsit belém engedett de nem mindent, egy hét múlva kell véreznem. terhes lehetek?????????
2010. máj. 17. 10:14
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
nemhogy kicsi spermától de előváladéktól is terhetsz lehetsz, szóval megvan rá az esély. Mikor kell megjönie? Tesztelj ha késik sztem.
2010. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
Hát pénteken kell megjönnie de szokott néha késni egy két napot, még nem rendszeres. tesztet meg azért nem vettem mert elvileg még nem mutatná ki
2010. máj. 19. 15:23
 43/60 anonim ***** válasza:

sztem Kamu.

ennyire hülye senki se lehet. -.-"

2010. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
30%

Szia!


A peteérés a menstruáció kezdete előtt kb. két héttel szokott lenne ÁTLAGBAN. Szóval szerintem nem valószínű, de a biológia mindig jobban tudja.


Előváladéktól nehéz teherbe esni, ez csak ilyen hülye rögeszme, de a te esetedben a mennyiség elég lehet. De ki tudja, lehet nem is megtermékenyítőképes a barátod. Rólam is most derült ki, hogy csak lombikkal menne, pedig tök erős, egészséges vagyok. Civilizációs ártalom...


Summa summarum, teherbe esni nehezebb mint gondolnád, de attól még nagy felelőtlenség megszakítással "védekezni". Az csak kipróbált pároknak való, akik vállalni tudják a következményeket.


25/F

2010. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim válasza:
100%
Szia! Sajnos lehetsz terhes, bár kicsi az esélye. Azért tanulj belőle, és ne csináljátok így többször. Szurkolok, h ne legyen semmi baj :S
2010. máj. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
Így nagyobb az esélye,hogy még kicsit 'belé is engedte'.Azt írta rendszertelen még a menstruációja.A peteérését se tudjuk,hogy mikor van ezáltal.
2010. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2010. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
Vegyél baba ruhát. Szükség lesz rá. Cigi, drogok, alkohol kilőve.
2010. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

Igen az lehetsz mivel peteérésed van :s

Szóval remélem szerencséd van több ilyen ne legyen!17L

2010. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim válasza:
Nah??? megjött???
2010. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!