Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Szexeltük a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Szexeltük a barátommal és megszakitós módszerrel szoktunk védekezni.

Figyelt kérdés
Szexeltük a barátommal és megszakitós módszerrel szoktunk védekezni és hát ő véletlen nem birta már és azt mondta kicsit belém engedett de nem mindent, egy hét múlva kell véreznem. terhes lehetek?????????
2010. máj. 17. 10:14
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú hír, de sajnos igen. Ezt most elszúrtátok :S
2010. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
hány százalék???? és akor most mit tegyek????? várjak a mensivel??
2010. máj. 17. 10:30
 4/60 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tudod úgy szoktak foganni a gyerekek, hogy a nő hüvelyébe (onnan pedig a méhébe és a petevezetőjébe) spermiumok kerülnek. Remélem ez csak költői kérdés volt, és magadtól is tudod.

De ha nem, akkor ajánlom egy biológia könyv megtekintését.

Mellékesen...ha nem szeretnél gyereket, miért nem NORMÁLISAN védekeztek? Akkor most nem kellene izgulnod...

Nem hallottad még, hogy a megszakítás NEM védekezés?

Remélem azért védekezel így, mert nem lenne baj egy kisbaba, szóval remélem hogy ha teherbe estél, akkor nem fogod elvetetni.

Ha nem akarsz gyereket, akkor meg talán nem ártana felíratnod egy 72 órás tablettát...

Ha gyereket akarsz, akkor meg KÉT HÉT MÚLVA tesztelj.

2010. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha még 72 órán belül történt vegyél esemény utáni tablettát. Ha ez már nem aktuális akkor tesztet. Ha szerencséd van legalább legyen annyi eszed, hogy a továbbiakban védekeztek,gumival vagy fogamzásgátlóval.
2010. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
92%
Mit tegyél? Talán ne szexelj úgy, hogy halvány lila fingod sincs se a védekezésről, se a teherbeesésről, se pedig arról, hogy mit kell csinálni vészhelyzetben. Gyanítom kb 15 éves vagy.
2010. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
van fogalmam de óvszerre allergiás vagyok tablettától rosszl voltam pedig sokat kipróbáltam és nem 15éves vagyok, tisztában vagyok pár dologgal, inkább arra irányult volna h. ebben a időszakban is és akkor is ha csak kevéske jutott belém azis inkább elől mint a méhszájnál. és eltelt a 72sjnos
2010. máj. 17. 10:38
 8/60 anonim ***** válasza:
84%
simán terhes lehetsz
2010. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Simán lehetsz terhes. De miért nem rögtön aktus után jutott eszedbe, hogy elmenj 72 órás tablettáért?
2010. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
A tablettát nem neked kéne kikísérletezni, nőgyógyász írja fel. Óvszerből is van már allergiásoknak. Gyógyszertárban kapható.
2010. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!