Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Szexeltük a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Szexeltük a barátommal és megszakitós módszerrel szoktunk védekezni.

Figyelt kérdés
Szexeltük a barátommal és megszakitós módszerrel szoktunk védekezni és hát ő véletlen nem birta már és azt mondta kicsit belém engedett de nem mindent, egy hét múlva kell véreznem. terhes lehetek?????????
2010. máj. 17. 10:14
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%
"tisztában vagyok pár dologgal". Csak azzal nem, amivel kellene. Ha lekésted a 72 órát, akkor nem tudsz mást csinálni, csak várni. Meg imádkozni, hogy ne legyél terhes.
2010. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
61%
"tisztában vagyok pár dologgal" hát kisszívem, úgy néz ki h nem eléggel. normális vagy te? egyébként mióta védekezés a megszakításos módszer? amúgy simán lehetsz terhes. de h ha már beléd élvezett, h lehettek annyira hülyék h nem mentek el eseményutáni tablettáért?! meg úgy egyáltalán mit kísérlezetel te? meg vagy te huzatva?! húzzál el nőgyógyászhoz. komolyan mondom, ennél a 8.-osok többet tudnak a bioszkönyvbő. szerencsétlen.
2010. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
100%
Halottal olyanrol,hogy esemeny utanni tabletta?Ezek szerint nem igazan.Meg ugy is esely van ra,hogy teherbe esel, ha nem elvez el, tudod...elonedv, s most,hogy beled is elvezet...IGEN>LEHETSz
2010. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz. Ha egy hét múlva kell megjönnie, az nem biztosíték...simán csúszhatott egy-két hetet a peteérésed és akkor pont jókor (vagyis a te szempontodból rosszkor) voltatok együtt. Ha még beleférsz a 72 órába, akkor rohanj a nődokihoz feliratni a 72 órás tabit, ha nem, akkor imádkozz, hogy szerencséd legyen és két hét múlva teszt.

És sztem ez egy elég intő jel volt arra, hogy normálisan védekezzetek (jelzem kisebbik unokaöcsim pont így fogant ahogy most ti jártatok)

2010. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, de barmok vagytok... ha nem akarsz terhes lenni, akkor mi a frásznak "védekezel" így???

ha 72 órán belül történt mindez, akkor vegyél be sürgősségi tablettát és egy életre felejtsd el a megszakítást mint védekezést. egyébként igen jó eséllyel lehetsz terhes, mivel kb majdnem a ciklus közepén történt az aktus.

2010. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
Már kezd fájni a hasam mint amikor megszokott jönni, lehet csak beképzelem??? és ha megjön akkor már nincs veszély ugye?
2010. máj. 17. 12:46
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
FAIL
2010. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, főleg ha később volt peteérésed és hidd el abban a kicsiben is volt bőőven kiskatona.

Tesztelj mindenképpen 14nappal az aktus után kb, mert könnyen lehet hogy megjön még az első hónapban.

Egyébként a "mindjárt megjön" érzés a terhességnél is van. Én szinte végig éreztem a terhesség alatt.


24/n


Egyébként tényleg van allergiásoknak óvszer is.


Van egy ismerősöm ő mindig azt mondta jajj az én barátom tudja mikor kell kiszállni...most túl van a 3. abortuszán...

2010. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
Ha megjön, akkor örülj neki. De egy teszt akkor sem árt. De ha már ilyen hülye voltál, remélem tanulsz belőle.
2010. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
69%

Te egy szánalmas idióta vagy kérdező.

van egy rossz hírem: a menzeszszerű görcsölés ellenére ugyanúgy lehetsz terhes. sőt, sok olyan nő van, akinek a terhesség első pár hetében is úgy görcsöl a hasa, mintha mindjárt megjönne. mindegy, szard csak össze magad a parázástól, nehogy tesztet vegyél, megérdemled, mert hülye vagy és még csak nem is hallgatsz az értelmes tanácsokra.

2010. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!