Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Sziasztok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Sziasztok! Barátommal legutóbb Pharmatex hüvelytablettát használtunk csak, de megszakításos módszerrel.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátommal legutóbb Pharmatex hüvelytablettát használtunk csak, de megszakításos módszerrel. Nekem épp menszeszem volt. Nem belém élvezett el. De utána viszont fel kellett raknom a tampont. Ez magába szívhatta az előváladékot? Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 20. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb megoldás, hogy elmenjetek dokihoz..

Lehet esély, hogy magába szívta, viszont a dokihoz könnyebb elmenni, mint egy nemkívánatos gyermek felnevelése..

Gondold át szerintem :)

2011. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még csak egy hete volt, de remélem nincs gond. Nem szeretnék egy gyerkőcöt még, de legközelebb gumit fogunk használni. Előző nap használtunk is, csak valami oknál fogva fájt tőle odabent, és azért használtuk csak ezt. Kicsi az esély rá, hogy terhes lehetek?
2011. máj. 20. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
igazából ezt nem nagyon tudom... a hüvely savas váladéka pusztít, dehát sose lehet tudni.. a megszakításos nem 100% biztonságot jelent, mert az előváladék is meg tudja termékenyíteni a petesejtet...
2011. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a menstruációm 1. napján volt. Nem tudom ilyenkor mennyire vagyok termékeny időszakban.
2011. máj. 20. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Pharmatex + megszakítás olyan biztonságos, mint óvszer vagy fogamzásgátló. Ezt a nőgyógyászom mondta!
2011. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menstruáltál, védekeztetek pharmatexszel és megszakítással is...

Persze semmi sem 100%, de kötve hiszem, hogy így teherbe estél.

Az első meg nem tudom mit akar az orvossal. Mégis mit csinálna vele szerinted?...

Egyébként menzesz alatt nem egészséges szexelni.

2011. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!