Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Veszélyes-e a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes-e a fogamzásgátló tabletta szedése?

Figyelt kérdés

Sziasztok csajok!

Sokan nem tudjátok,hogy milyen súlyos mellékhatása lehet a fogamzásgátlónak.Vagy ha éppen tudjátok is(mert bele van írva a betegtájékoztatóba) nem foglalkoztok vele.

saját tapasztalatom szeretném elmondani nektek és ezáltal segíteni nektek,hogy ne járjatok úgy ahogy én és még sokan mások!:-(

Mélyvénás trombózisom, tüdőembóliám lett miatta.Majdnem meghaltam..Igaz túléltem,de nem tudom mi a jobb.Fiatal,csinos lány és örök életemre csúnyább,vastagabb a jobb lábam.Vagy,ha inkább meghalok.Folyton azt kérdem ,hogy MIÉRT?:-(Sokat sírok,nem birom elfogadni,hogy így kell tovább élnem.Végignézem a nyári ruháimat és egyből magamba fordulok,mert hogy vehetnék fel pl. 1 miniszoknyát,ha az egyik lábam sokkal vastagabb a másiknál?:-(És ez még csak a kezdet.hisz kitudja milyen lesz később?Mi van,ha nem indul be rendesen a vérkeringés?Lehet levágják a lábam?..?Tehát gondoljátok meg,hogy érdemes e kockáztatni az egészségetekkel vagy inkább más (hormonmentes megoldást választani)?Én sem tudtam idáig megbecsülni azt,ami adatott.Mindig jobb szerettem volna lenni (nagyobb mell,lapos has..)De ha most lenne egy kívánságom azt kívánnám:BÁR LENNE OLYAN A LÁBAM ,MINT AMILYEN NEM IS OLYAN RÉGEN VOLT!:-(((


2010. máj. 13. 18:11
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm azoknak,akik megvédtek!:-)

Aztán arra volnék kiváncsi,hogy hogy jönnek itt egyesek ahhoz,hogy észt osszanak,mikor még a válaszom sem tudják értelmezni...("össze-vissza" szedtem a gyógyszert)

Nem hiába:annyi hülye ember van,akik azt se tudják miket hordanak itt össze!Jó hogy nem azt mondjátok,hogy vitamin!Még egészséges is!Hihetetlen!

2010. máj. 17. 11:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!