Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Veszélyes-e a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes-e a fogamzásgátló tabletta szedése?

Figyelt kérdés

Sziasztok csajok!

Sokan nem tudjátok,hogy milyen súlyos mellékhatása lehet a fogamzásgátlónak.Vagy ha éppen tudjátok is(mert bele van írva a betegtájékoztatóba) nem foglalkoztok vele.

saját tapasztalatom szeretném elmondani nektek és ezáltal segíteni nektek,hogy ne járjatok úgy ahogy én és még sokan mások!:-(

Mélyvénás trombózisom, tüdőembóliám lett miatta.Majdnem meghaltam..Igaz túléltem,de nem tudom mi a jobb.Fiatal,csinos lány és örök életemre csúnyább,vastagabb a jobb lábam.Vagy,ha inkább meghalok.Folyton azt kérdem ,hogy MIÉRT?:-(Sokat sírok,nem birom elfogadni,hogy így kell tovább élnem.Végignézem a nyári ruháimat és egyből magamba fordulok,mert hogy vehetnék fel pl. 1 miniszoknyát,ha az egyik lábam sokkal vastagabb a másiknál?:-(És ez még csak a kezdet.hisz kitudja milyen lesz később?Mi van,ha nem indul be rendesen a vérkeringés?Lehet levágják a lábam?..?Tehát gondoljátok meg,hogy érdemes e kockáztatni az egészségetekkel vagy inkább más (hormonmentes megoldást választani)?Én sem tudtam idáig megbecsülni azt,ami adatott.Mindig jobb szerettem volna lenni (nagyobb mell,lapos has..)De ha most lenne egy kívánságom azt kívánnám:BÁR LENNE OLYAN A LÁBAM ,MINT AMILYEN NEM IS OLYAN RÉGEN VOLT!:-(((


2010. máj. 13. 18:11
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
ja ez a link érdekes:D ember válogatja..nekem nem csökkent a nemi vágyam, inkbáb még nőtt is, és orgazmusom is elég sűrűn van, úgyhogy elég általános
2010. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Én is sajnállak, de valószínűleg elég gyér orvosod volt...:S Másrészt nézz körül, 100ból kb 10 ember ha kap ilyet..:S úgyhogy ne általánosítsuk már a fogamzásgátlót, hogy miyle szar, mert most veled ez történt.

Köszi, hogy elmondtad, megértettük, de csak azt sugallod,hogy milyen rossz, közbe meg nagyon nem.

A meddőséget meg haggyuk már, ott van egy csomó kereshetsz neten is, abbahagyta és pár hónapra rá sikerült a baba egyből!

2010. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Nem fikázni akarom a fogamzásgátlót,mert egyetértek azzal,hogy ez a legbiztonságosabb,legegyszerűbb megoldás.De viszont lehet veszélyes is,erre akartam kitérni.Mellesleg én összesen 4 évig szedtem,addig semmi probléma nem volt.Először szedtem kb másfél évig,majd 1 év szünet.Majd 3 évig és mikor fél év szünetnél jártam,akkor jött a probléma...Szóval ennyire vagytok biztonságban...
2010. máj. 14. 19:05
 24/41 anonim ***** válasza:
mert nem szabad úgy össze - vissza szedni, meg amikor kedved tartja, szüneteket tartani!!
2010. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező: Hagyd őket. Nem tudnak mást szajkózni, csak hogy nem a legkorszerűbb gyógyszert szedted", "szerencsétlen vagy", "ritka eset, velem úgyse fordul elő" és most a legújabb "nem szabad összevissza szedni". Te megpróbáltad:)
2010. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
jajj, utolsó, nem is szabad össze - vissza szedni, akkor nem is csoda, h zavarok lesznek.. ezt ORVOS mondta, érted?? ORVOS.. akkor védekezzetek csak megszakitással, b.sszátok meg, aztán meg menjetek abortuszra. az gondolom, sokkal egészségesebb :DD
2010. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Az összevissza szedés nem másfél éves kihagyást jelent. Hanem pár hónapost. Ha vki abbahagyja legalább félévet várni kell. De ő másfél évig nem szedte. Az marhára nem összevissza. Egyébként meg egyetlen egy szóval sem mondtam, hogy megszakítással kell védekezni. Már elég régen feltalálták az óvszert.
2010. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
az ovszerrel nekem semmi gondom nincs, de van, akik nem akarják használni, és inkább bevállalják a megszakitásos " módszert " ha ha.. ez jóóó vicc. :)) amugy én ugy értelmeztem, h szedte 3 évig, aztán pár hónapig nem..
2010. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

és mikor fél év szünetnél jártam,akkor jött a probléma...Szóval ennyire vagytok biztonságban...


milyen fél év szünet?? erről beszélek..

2010. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Szedte 1,5 évig. Utána 1 év szünet (az azért elég sok), utána pedig 3 évig szedte. Abbahagyta és rá fél évre trombózisa lett. (Azt marhára nem tudhatod, hogy fél év szünetet akart-e tartani, vagy végleg abbahagyni, vagy 3 év szünetet. Ugyanis csak azt írta, hogy abbahagyás után fél évvel trombózisa lett).
2010. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!