Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van rajtam kívül olyan nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan nő, akinek le kell mondania a szexről, mert semmilyen módon nem tud védekezni?

Figyelt kérdés

Pontosabban csak a közösülés részéről kell lemondanom, ugyanis:

-tablettát trombózisveszély és májbetegség miatt nem szedhetek;

-sima spirált az erős menstruáció miatt nem raknak fel;

-Mirena ugyanúgy kilőve, mint a tabletta;

-olyan módszerekben, amit én kézzel ki tudok venni és be tudok rakni, tapasztalatból nem hiszek;

-a megszakítás nem védekezés.

És 10-ből 9 pasi nem akar gumit húzni...volt, akinél csak az ágyban derült ki.

Szóval kíváncsi vagyok, más is van-e ilyen helyzetben.

30/N


2016. máj. 8. 18:26
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"Ki mondta, hogy megoldást keresek? Leírom még egyszer: arra voltam kíváncsi, hogy milyen gyakorisággal fordul egy ilyen helyzet, mint az enyém."


0 gyakoriságú az ilyen mint Te (vagyis ugye 1, mert Te vagy).


Az emberiség eljutott a holdra, legyőzte a gyermekbénulást, önvezető autót készített, és még milliónyi technológiai innovációt ért el, így rajtad kívül minden hasonló problémával küzdő nő is talált megoldást, ha más nem, egy olyan férfit, akinek nem jelent gondot az óvszer használat, így tényleg egyedül maradtál a problémáddal.

2016. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!