Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló - antibiotikum....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló - antibiotikum. Meddig kell egyéb módon védekezni?

Figyelt kérdés

Hüvelygyűrűt használok, és semmiképpen nem szeretnék gyereket.

Most kaptam antibiotikumos hüvelykrémet, amit 7 napon keresztül kell használni. Utána még mennyi ideig védekezzünk más módon? Ebben a ciklusban? Esetleg tovább?

VAgy ahogy abbahagyom az antibiotikumot, pár nap múlva ugyanúgy véd a hüvelygyűrű, mint előtte?


2016. ápr. 18. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
következő ciklusig.
2016. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amíg használod és utána még 7 napig.

Egyébként milyen hatóanyagú antibiotikum? Mert 2 fajta nem hat rá.

2016. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dalacin hüvelykrém
2016. ápr. 18. 10:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász írta fel? Mert érdekes ez a rész:

A Dalacin hüvelykrém alkalmazása idején ne használjon egyéb, a hüvelyben alkalmazandó terméket (pl. hüvelytampont vagy hüvelyi irrigátort).

A gyűrű ebbetartozik-e? :S


A Dalacin hüvelykrém használata alatt tartózkodjon a közösüléstől!

Ha mégis szükség volna fogamzásgátlásra, a gumiból készült helyi fogamzásgátlók (óvszerek, pesszáriumok) nem alkalmazhatóak.

Sajnos így a kiegészítő védekezés is kilőve a használat alatt.

2016. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Voltam rákszűrésen magánban, és e-mailben jött az eredmény. A rákszűrés rendben, de van valami baci. Írt a doki receptet, menjek be érte. A receptet a recepción vettem át, tehát bővebb tájékoztatást nem kaptam.

Akkor most pár hétig hanyagoljuk az együttlétet, ha biztosra nem szeretnék teherbe esni?

2016. ápr. 18. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tudod valahogy kérdezd meg ezt a hüvelyben alkalmazott dolgoz.

Mindenképpen kerüld az együttlétet, mert az óvszer se jöhet szóba.

2016. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, így valószínűleg az óvszer se nagyon jöhet szóba de persze biztosat csak az orvosod tudna mondani...a betegtájékoztató nem ír erre irányulóan semmit? Az a legbiztosabb, ha nem szexeltek egyáltalán.
2016. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!