Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van rajtam kívül olyan nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan nő, akinek le kell mondania a szexről, mert semmilyen módon nem tud védekezni?

Figyelt kérdés

Pontosabban csak a közösülés részéről kell lemondanom, ugyanis:

-tablettát trombózisveszély és májbetegség miatt nem szedhetek;

-sima spirált az erős menstruáció miatt nem raknak fel;

-Mirena ugyanúgy kilőve, mint a tabletta;

-olyan módszerekben, amit én kézzel ki tudok venni és be tudok rakni, tapasztalatból nem hiszek;

-a megszakítás nem védekezés.

És 10-ből 9 pasi nem akar gumit húzni...volt, akinél csak az ágyban derült ki.

Szóval kíváncsi vagyok, más is van-e ilyen helyzetben.

30/N


2016. máj. 8. 18:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező még bőven nincs 40 éves, ha nem látnád utolsó, szóval így ez is kiesett a pixisből. Egyébként én is pont ettől félek, amitől a kérdező, mert a mai pasik nagy részé hozzá van már alapból szokva, hogy minden csajt tele lehet nyomni, mert úgyis hormonokon él és már sem fel bírják fogni, hogy ez nem cukorka, hanem gyógyszer. Nekem is trombózishajlamom van meg amúgy se vennék be semmi ilyet, akkor a spirál meg a hüvelygyűrű is ellőve. Hüvelytabletták, kúpok, megszakítás nem biztonságos. Én a pesszáriumon gondolkozom még, az hormonmentes még. Vagy tényleg olyan párt kell keresni, aki szeret annyira és "megérsz" neki ennyi kellemetlenséget. Jó kérdés, hogy ők hol vannak, mert manapság mindenki mindenkit csak telenyomni akar...
2016. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom milyen májbetegséged van, de csak progeszteron tartalmú tablettát (pl. Azalia) trombózishajlammal is lehet szedni.

2. Nem mindenkinél erősíti a vérzést a sima spirál.

3. Mirenát szintén lehet trombózishajlammal használni.

4. Tapasztalatból? Mi mellett estél tEHERBE?

5. Ez igaz, de mondjuk spermiciddel kiegészítve már a megszakítás is megfelelő.

6. Olyan pasit kell keresni, aki nem vinnyog a koton miatt...

2016. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Az előző kapcsolatomban 5 éven át óvszerrel védekeztünk, mert a nő nem bírta a fogamzásgátlót. Sosem jelentett gondot. Nem hinném, hogy különleges pasi lennék, vagy ritkaság azzal, hogy ezt így kibírtam.

Szóval keress egy normális férfi, akit nem zavar az óvszer.

2016. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

11#


Szövegértés.... Betegség esetén, vagy.....stb, stb..

2016. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Keress fiatalabb pasit.

Akik mindig is óvszerrel csinálták, azoknak nincs olyan hiányérzetük, és amúgy is a legyet is megizélnék röptében.

2016. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

12es, nézz utána a dolgoknak. Az Azalia ún.minipill és azt sem lehet +ha nem szoptatsz mellette, nem is véd! A többinek szintén utánajártam és nem hinném, hogy az orvosok direkt átvernek.

13as, igen, tényleg ritka példány vagy.

15ös, köszönöm, de ennyire nem fogok lemenni kutyába, nem vagyok milf.

Eleve nem normális, ha a férfi fiatalabb.

2016. máj. 9. 05:07
 17/31 anonim ***** válasza:

Hmm, ezen jót nevettem kedves kérdező, hogy ritka vagyok. Kár, hogy ismerkedésnél a humorom, a jó beszélőkém, és hasonlók mellett nem érvelhetek ezzel, hogy "és olyan különleges férfi vagyok, hogy semmi gondom az óvszerrel" :D)))


#13

2016. máj. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Én magam szülész-nőgyógyász rezidens vagyok, szóval pontosan tudom, hogy miről beszélek. Az Azalia akkor is megbízható, ha nem szoptat valaki. És igen, lehet trombózishajlammal is szedni.

Nem azt mondom, hogy az orvosok direkt átverték a fejed, csak azt, hogy magasról leszarták a problémádat.

2016. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Én is tudom, mit beszélek, mert elolvastam a papírját. De ti amúgyis nagyon reklámozzátok a gyógyszereket...
2016. máj. 9. 18:45
 20/31 A kérdező kommentje:
Nos, azóta gugliztam is, úgyhogy a kommentelők már 2en néznek madárnak...sterilizációt továbbra is csak 35 év felett és 3 élő gyerek esetén csinálnak! A minipillekről (Azalia, Cerazette, Nacrez) ugyanazokat írják, amiket én a 16 orvostól hallottam...úgy látszik egyedüli selejtes teremtmény vagyok a Földön...
2016. máj. 9. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!