Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért természetes manapság,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért természetes manapság, hogy minden nő fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés

Én nem szedek, mondjuk igaz tartós kapcsolatom sincs még meg igazából gyógyszerellenes is vagyok...akikkel beszélgettem erről, ők mind azt mondták, hogy jobb ha tartós kapcsolatban inkább megbarátkozom a gondolattal, hogy szedjem, de belőlem már most ellenszenves érzéseket vált ki... A mai nők úgy eszik kb, mint én a tic-tacot se és elfelejtik, hogy ez egy gyógyszer, de még azon belül sem a C-vitamin kategória (én még azt se vagyok hajlandó szedni).

Mi van, ha ennyire makacs leszek később is? Előfordulhat, hogy ez tartós kapcsolatban probléma lesz?



2015. nov. 23. 14:11
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
58%
Eddig semmi mellékhatás nem volt....19 éves vagy. Én hússzal több. Majd húsz év múlva megkérdeznélek.
2015. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezz. Inkább ez, mint egy gyerek. Arra még testileg és lelkileg sem vagyok felkészülve. Ez pedig biztonságos védekezés számomra. A másik, hogy mensi alatt többször apa hozott haza a suliból, mert elájultam. A gyógyszer szedése óta ez nem jelentkezett, ami nagyban könnyített az életemben. Nem aggódok buszon, városban, suliban, stb, hogy egyik pillanatról a másikra minden elsötétül.
2015. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
66%
De az egyszerű gumióvszer miért nem jó? Ha kiszakad, akkor esemény utáni kell és kész. Egy-két esemény utáni az egész életben szerintem semmi a folyamatos hormonzabáláshoz képest. Vagy valakit zavar a gumi?
2015. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%

33-nal az igazsag!

Valoban van mar olyan vekony gumi,hogy nem is erzed fent van e!

Es ezt ki isprobaltam igaz!

Viszont ha kiszakad akkor johet a gyogyi amit nem rendszeressen szed az ember es ezaltal nem karos.

2015. nov. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
21%

"Barátommal 1,5 évig gumit használtunk. A közel 150-ből egy sem szakadt el"


Másfél év alatt, csak 150x szexeltetek?? :-(

2015. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem miért kell lepontoznibazt, aki egyébként tök normális választ ad, csak azért mert a véleménye nem egyezik a ti elvakult, szenellenzős nézőpontjaitokkal....
2015. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Én sem értem, ezentúl inkább nem is írok véleményt itt.
2015. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

#36:

Az még a jobbik eset, vannak kérdések, ahonnan kompletten töröltetik a nem tetsző válaszokat, még ha az nem is trollkodás, csak egy másik vélemény :-(

2015. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:

En kb 2 es fel eve szedem a gyogyszert. A nogyogyaszomhoz eros vesefajasokkal kerültem és orvosrol-orvosra jartam.. azota sem tudom mitol johetett ki. De szerencsére anyukam nogyogyaszahoz kerültem. Akkor olyan gondjaim voltak a szervezetemmel hogy 2-3 heteket kesett a menzeszem es ugye nem tul jo egy nonek ha 2hetig tampont vagy betét fogyaszt el feleslegesen es eleg ugye nem leszunk tole tul frissek napközben, nem szellozik.

A nogyogyaszom akkor Belara fogamzasgatlot irt fel. (Richter Gedeon) és csodalatos modon par honap utan a menstruaciom orara pontos lett. Voltak idoszakok mikor hasznaltunk ovszert, volt partnerváltásom a 2.5 ev alatt de (lekopogom) nem volt semmi rossz tapasztalatom. Viszont voltam ideges is (antibiotikum+fogamzasgatlo) és láss csodat a draga (Durex) ovszer kilyukadt. Azt sem mondhatom hogy olcso szar de itt is a fogamzasgatlo vedett meg pedig szaladhattam volna Isten utan fohaszkodni vagy veszelyes 72orasat bevenni. :)

Az en velemenyem annyir h nezzetek meg a pearl indexeket. Nem mindegy h 100nobol 1 esik teherbe vagy 10 000bol 1 aki persze helytelen gyogyszerszedes miatt.

2015. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

39:

Tévedés, a menstruációd nem lett pontos, a menstruációd leáll a tablatte miatt és létrejön egy mesterséges ciklus. Persze, hogy pontos, hormonokkal szabályozod az egészet, azért vérzel, mert szünet van a tabiban, semmi másért.

2015. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!