Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért természetes manapság,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért természetes manapság, hogy minden nő fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés

Én nem szedek, mondjuk igaz tartós kapcsolatom sincs még meg igazából gyógyszerellenes is vagyok...akikkel beszélgettem erről, ők mind azt mondták, hogy jobb ha tartós kapcsolatban inkább megbarátkozom a gondolattal, hogy szedjem, de belőlem már most ellenszenves érzéseket vált ki... A mai nők úgy eszik kb, mint én a tic-tacot se és elfelejtik, hogy ez egy gyógyszer, de még azon belül sem a C-vitamin kategória (én még azt se vagyok hajlandó szedni).

Mi van, ha ennyire makacs leszek később is? Előfordulhat, hogy ez tartós kapcsolatban probléma lesz?



2015. nov. 23. 14:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
69%
A te döntésed, és lehet jobban is jársz, ha nem szeded.
2015. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
61%
Én azt nem értem, hogy miért kell másképpen védekezni tartós, vagy alkalmi kapcsolatnál !? Nem hiszem hogy olyan jó, ha valakit hormonnal tömnek határozatlanul hosszú ideig. És akkor az még mindig csak a terhességtől véd meg, a betegségtől nem...
2015. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
És még annyit, nem vitát szeretnék szítani, aki szeretné, szedje csak nyugodtan...csak nekem ne legyen kötelező szedni :]
2015. nov. 23. 14:16
 4/41 anonim ***** válasza:
30%
Miert lenne kötelező neked is szedni? Mond meg a leendő pasiknak, hogy nem fogod, ha szerencséd van akkor beletörődik. En max 1 hónapig bírnám aztán...
2015. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
56%

Ne aggódj, vannak olyan pasik, akik szintén ellenzik, hogy a barátnőjük ilyennel mérgezze magát.

Én sajnos betegség miatt nem szedhetek, de ha ez nem lenne a barátom akkor sem engedné (Pedig én biztonságosabban érezném magam szex közben, mert a gumi szakadt már ki és azt a pánikot nem akarnám újra átélni. Ezenkívül meg azon a véleményen vagyok, hogy amúgy is szedünk mérget eleget, egyszer úgyis meghalunk, de addig is minek stresszeljek azon lesz-e kölyök). Szóval én emiatt szedném, ha lehetne.

2015. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
67%
15 éven keresztül óvszerrel védekeztünk házasságban is (kivéve gyerek projektek), én is gyógyszer ellenes vagyok, de a párom szervezete sem rajongott érte, amikor egy-kétszer megpróbálta. Van ilyen, nem vagy egyedül ...
2015. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
71%
Annyi féle fogamzásgátlás van, nem csak tabletta van. Vedd a számodra megfelelőt. Fiatalok körében a tabletta a legelterjedtebb, de szerintem a legveszélyesebb, mert felrúgja a hormonháztartást sok embernél.
2015. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
75%
Én szedtem 1,5 évig mert rengeteg előnye van, aztán 2 évig jártam az endokrinológushoz mindenféle szörnyű tünettel. Soha többé hormon.
2015. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
17%
Én nem értelek meg. Nekem semmi tünetet nem okoz, olcsóbb, biztonságosabb nem kell aggódni hogy kilyukad a gumi, jobban élvezem, a barátom meg pláne.
2015. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
74%
Attól még másnak okozhat tüneteket...
2015. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!